۱۹:۱۳:۴۲ - شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با ایام ولادت بی بی دو عالم.
در پی تامین امکانات و زیر ساخت ها ، رستوران و فست فود آدیش در کوهبنان افتتاح شد.
امام جمعه کوهبنان : باید امکانات و زیر ساخت ها در شهرستان تامین شود تا میهمانان و مسافرین که کوهبنان را بعنوان هدف گردشگری خود قرار می دهند روزهای به یاد ماندنی را سپری کنند و با خاطره ای خوش کوهبنان را ترک کنند.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام تولد بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بزرگترین رستوران و فست فود کوهبنان با حضور امام جمعه ،معاون عمرانی فرمانداری ،جمعی از مسئولین و مردم کوهبنان افتتاح گردید.

328 2 222 1172 1577 در پی تامین امکانات و زیر ساخت ها ، رستوران و فست فود آدیش در کوهبنان افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت با توجه به وجود چهار امام زاده واجب التعظیم ،آثار و ابنیه مذهبی ،تاریخی ، گردشگری و طبیعی کوهبنان از جمله نقاط گردشگری در استان کرمان است .

وی ابراز داشت باید امکانات و زیر ساخت ها در شهرستان تامین شود تا میهمانان و مسافرین که کوهبنان را بعنوان هدف گردشگری خود قرار می دهند روزهای به یاد ماندنی را سپری کنند و با خاطره ای خوش کوهبنان را ترک کنند.

امام جمعه کوهبنان خاطر نشان رستوران ها ،میهمان سرا های ادارات و اماکن مذهبی و خانه های بوم گردی باید به گونه ای تجهیز شوند و گسترش یابند که همواره رضایت مندی مراجعین را در پی داشته باشد.  وی تاکید نمود رعایت بهداشت فردی و محیط رستوران ها و فست فودها همواره باید مد نظر دست اندر کاران این فضاها باشد .

328 2 222 1172 1577 در پی تامین امکانات و زیر ساخت ها ، رستوران و فست فود آدیش در کوهبنان افتتاح شد.حجت الاسلام جعفری ادامه داد مدیران رستوران ها باید نظافت و پاکیزگی همچنین مساله حلال بودن مواد غذایی را مد نظر قرار دهند تا غذایی پاکیزه و تمیز با گوشت حلال و بهداشتی تهیه و در اختیار مراجعین قرار داده شود.

در ادامه سید محمد رضا آدیش مدیر رستوران گفت با توجه به حضور گردشگران داخلی و خارجی در کوهبنان رستوران و فست فود قرمه با

ظرفیت حدود ۲۰۰نفر در مرکز شهرستان طراحی و در بازده زمانی دو سال با مساعدت اعضای شورای اداری و بانک ها افتتاح شد.

وی تاکید کرد این رستوران با آشپرخانه مجهز دارای سالن اختصاصی و مجزا با ظرفیت ۱۰۰نفر جهت برگزاری مراسم جشن تولد ،نامزدی ،عقد ،جشن تکلیف ،جلسات خانوادگی و اداری است .

آدیش تاکید کرد در تلاش هستیم که غذاهای سنتی کوهبنان از جمله قرمه ،بز قرمه و ….را تهیه کنیم لذا در حال حاضر چلوقرمه ،پیتزای قرمه و غذاهای سنتی تهیه شده از قرمه در این رستوران پخت می شود .

328 2 222 1172 1577 در پی تامین امکانات و زیر ساخت ها ، رستوران و فست فود آدیش در کوهبنان افتتاح شد.

وی ابراز داشت برای اولین مرتبه در کشور پیتزای قرمه در کوهبنان تهیه می شود و غذایی مقوی و بی ضرر است و با توجه به طعم و مزه خاص متقاضیان زیادی از شهرستان ها و استان های مجاور از جمله یزد ،کرمان ،کرج ،تهران و…دارد .

ایشان خاطر نشان کرد این رستوران در دو شیفت کاری با بهره جستن از کادر مجرب در صدد است تا رضایت شهروندان و میهمانان را کسب کند .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی