۱۰:۵۷:۱۹ - سه شنبه ۲۳ مرد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان- شناسایی استعدادهای نهفته جوانان کوهبنانی با راه اندازی انجمن شعر افضل الدین ابوحامد کوهبنانی
آیین اختتامیه هشتمین جشنواره غزل کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان ،فرماندهان نظامی و انتظامی،جمعی از شاعران ،ادیبان و فرهیختگان استان های کرمان و یزد در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کوهبنان برگزار شد .   کوهبنان امید ،آیین اختتامیه هشتمین جشنواره غزل کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان استان […]

آیین اختتامیه هشتمین جشنواره غزل کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان ،فرماندهان نظامی و انتظامی،جمعی از شاعران ،ادیبان و فرهیختگان استان های کرمان و یزد در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کوهبنان برگزار شد .

 

364 222 1577 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان   شناسایی استعدادهای نهفته جوانان کوهبنانی با راه اندازی  انجمن شعر افضل الدین ابوحامد کوهبنانی

کوهبنان امید ،آیین اختتامیه هشتمین جشنواره غزل کوهبنان با حضور جمعی از مسوولان استان و شهرستان ،فرماندهان نظامی و انتظامی،جمعی از شاعران ،ادیبان و فرهیختگان استان های کرمان و یزد در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کوهبنان برگزار شد .
در این مراسم  رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان گفت امروز میزبان شاعران شهرستان های بافق ،بهاباد،زرند ،راور و کوهبنان هستیم که در حقیقت از دو استان کرمان و یزد در بام فرهنگی استان حضور دارند .
وی ادامه داد در اختتامییه هشتمین جشنواره غزل کوهبنان هستیم که مقدمه ای برای جشنواره های بزرگتر در شهرستان تاریخی و عارف پرور کوهبنان هست .
سیف الدینی تصریح نمود کوهبنان در ادوار تاریخ همواره مهد عرفا ،علما ،مشاهیر ،شاعران ،ادیبان و فرهیختگان بوده است که مقبره هفتاد و دو عارف و آرامگاه محمد شهید کوهبنانی گویای این حقیقت است .
وی بیان داشت به منظور شناسایی استعدادهای نهفته جوانان کوهبنانی انجمن شعر افضل الدین ابوحامد کوهبنانی راه اندازی شده که جز فعال ترین انجمن های شهرستان محسوب می شود .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان خاطر نشان کرد جلسات انجمن به صورت ماهانه برگزار می شود و شاعران جوان به قرائت آثار خویش مبادرت می کنند و از محضر اساتید و فرهیختگان عرصه شعر و ادب بهره مند می شوند .
وی تاکید کرد شاعران و ادیبان کوهبنانی همواره در جشنواره های مختلف حضوری فعال دارند که حضور در جشنواره شعر رضوی و کسب رتبه های برتر نمونه بارز است .

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی