۱۸:۰۰:۰۴ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس شورای هماهنگی کرمان: باید دستاوردهای معنوی انقلاب تبیین شود
به گزارش کوهبنان امید ، جلسه مشترک شورای سیاست‌گذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شورای اداری شهرستان کوهبنان با حضور مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، حجت‌الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان و سالاری فرماندار شهرستان برگزار شد.   مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان […]

به گزارش کوهبنان امید ، جلسه مشترک شورای سیاست‌گذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و شورای اداری شهرستان کوهبنان با حضور مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، حجت‌الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان و سالاری فرماندار شهرستان برگزار شد.

 

222 1577 رئیس شورای هماهنگی کرمان: باید دستاوردهای معنوی انقلاب تبیین شود

مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه مناسبت‌های خاص که برای یک جامعه سرمایه و افتخار است باید ثبت و ضبط شود، افزود: در کشور ما نگاه ملی و اعتقادی در زمینه برگزاری مراسم‌ها وجود دارد.

وی اظهار داشت: مبدا و منشا برخی رخدادها بر مبنای آموزه‌های دینی و اعتقادی است لذا آیینی مانند سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همواره گرامی داشته می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در آغاز سال ۹۷ عنوان فرمودند که خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای جهانیان تببین و کارنامه درخشانی از نظام و انقلاب ارائه کنیم.

صدفی اظهار داشت: بدخواهان نظام، دنیای استکبار و کینه توزان همواره توطئه‌های زیادی در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی و براندازی این انقلاب انجام داده و می‌دهند.

وی به اتفاقاتی مانند ترور شخصیت‌ها، فتنه‌اندوزی و به شهادت رساندن افراد تاثیرگذار نظام اسلامی اشاره و تصریح کرد: امروزه ۳ هزار و ۷۰۰ اتاق فکر برای براندازی این نظام بودجه‌های کلان می‌گیرند که همه بیانگر این است دشمنان این نظام نمی‌توانند اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را ببینند.

صدفی عنوان کرد: همه باید هماهنگ و با پرهیز از جنگ و نزاع حزبی کار کنیم و در این راستا مقام معظم رهبری نیز فرمودند: تمام دستاوردها باید فارغ از جناح مطرح شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه محتوا و مطلب مشکلی نداریم اما در زمینه چگونگی ارائه محتوا ضعف داریم، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند کارهای خود را عالمانه و هنرمندانه انجام دهید لذا باید گروه‌های اندیشه‌ورز را تشکیل دهیم که خارج از برنامه‌های دستگاه خود از ظرفیت‌های مختلف استفاده کنند.

صدفی سخنرانی و برنامه‌های کلیشه‌ای را کم‌اثر دانست و بیان کرد: در بیان دستاوردهای انقلاب باید نگاه تبیینی را محور قرار دهیم و به بیان دستاوردهای معنوی انقلاب بپردازیم.

 

انتهای پیام /فارس