۱۸:۴۹:۵۲ - چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت اشتغال و معادن کوهبنان
امام جمعه کوهبنان، خواستار رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت راه‌های مواصلاتی، اشتغال و معادن شد.  به گزارش کوهبنان امید،حجت الاسلام و المسلمین عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در جلسه اقتصاد مقاومتی با تسلیت ایام محرم اظهار داشت:  عاشورا درس های فراونی برای ما در پی دارد که خودسازی ،توکل به خدا ،فداکاری ،از خود گذشتگی […]

امام جمعه کوهبنان، خواستار رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت راه‌های مواصلاتی، اشتغال و معادن شد.

1578 222 1577 رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت اشتغال و معادن کوهبنان

 به گزارش کوهبنان امید،حجت الاسلام و المسلمین عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در جلسه اقتصاد مقاومتی با تسلیت ایام محرم اظهار داشت:  عاشورا درس های فراونی برای ما در پی دارد که خودسازی ،توکل به خدا ،فداکاری ،از خود گذشتگی و…از جمله آنهاست و  ایثار و شهادت یک بخش آن است.
وی ابراز داشت: انقلاب اسلامی که نشات گرفته از فرهنگ عاشوراست همواره در راستای مبارزه با کفر و تحقق ارزش ها و آرمان های ناب اسلام محمدی گام برداشته لذا همواره مورد بغض و کینه دشمنان واقع شده و دشمنان از هر طریق ممکن درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند .
امام جمعه کوهبنان تصریح نمود : مقام معظم رهبری همواره بر شعار هیهات من الذله تاکید دارند و متعقدند که ما باید با کار و تلاش مضاعف به خودکفایی در تمامی عرصه ها برسیم و لحظه ای در برابر دشمن کوتاه نیاییم .
وی ابراز داشت : بدین منظور معظم له طی سالیان گذشته برای هر سال شعار خاصی را بیان نمودند اما همواره بر اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند تا اینکه در سال جاری خواستار اقدام جدی برای رسیدن به نتیجه بهتر و مطلوبتر شدند .
حجت الاسلام و المسلمین جعفری خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی مختص قشر و گروه خاصی نیست بلکه مسئولین و مردم باید در کنار هم در سایه وحدت و همدلی برای تحقق این مهم تلاش کنند که این خود موفقیت های را در پی خواهد داشت .
امام جمعه کوهبنان خواستار رسیدگی بیشتر مسئولین به وضعیت راه های مواصلاتی ،اشتغال و معادن شد و افزود باید به معادن کمک شود تا وضعیت آنها مطلوب شود گرچه الان نسبت به قبل بهتر شده اما کارگران معادن که سخت ترین کارها را انجام می دهند نیاز به توجه بیشتر دارند .

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی