۱۶:۴۱:۵۴ - جمعه ۲۱ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه کوهبنان
روحیه انقلابی همواره در بین مردم موج می‌زند
امام جمعه کوهبنان گفت: امروز به حمایت از این تصمیم باید در راهپیمایی شرکت کنیم چون روحیه انقلابی همواره در بین مردم موج می‌زند که مسئولین هم باید همین روحیه را داشته باشند.

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه و با حضور جمعی از مسئولین ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم روزه دار کوهبنان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد .

1578 328 222 1577 روحیه انقلابی همواره در بین مردم موج می‌زند
امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت هفته هلال احمر است نهادی مردمی که خدمات ارزشمندی در صحنه های مختلف انجام داده و می دهد نهادی خدوم و مردمی که متشکل از جوانانی است که بسیجی وار کار می کنند در حالی که از وقت خود جهت خدمت می گذارند .
وی ابراز داشت ۲۵ اردیبهشت ماه سالروز تشکیل حکومت جعلی اسرائیل در سرزمین فلسطین است که با اخراج مسلمانان از خانه و کاشانه همراه بود که روز یوم النکبت نام گزارده شده است .
خطیب جمعه کوهبنان تاکید کرد در فاصله ۷۰ سال گذشته شاهد جنایات این رژیم در جای جای جهان هستیم رژیمی که سراسر خباثت ، بدبختی و شرارت به همراه دارد.
وی خاطر نشان کرد ریشه این خباثت ها بدست انگلیس است که حدود سی سال قبل از تاسیس رژیم جعلی پیشنهاد تشکیل چنین حکومتی را داشت .
ایشان بیان داشت اساس تشیکل این حکومت جعلی برای مزاحمت جهت مسلمانان است که امیدواریم بزودی شاهد ریشه کنی و نابودی آنان باشیم .
حجت الاسلام جعفری افزود این روزها شاهد اقدام انقلابی شورای عالی امنیت ملی کشورمان بودیم که اقدامی ستودنی است پس از شش سال کوتاه آمدن در برابر کشور بدعهد آمریکا به این نتیجه رسید که باید حرکتی زیبا انجام دهد تا در برابر بدعهدی آمریکا و اروپا بایستند تا حق ملت ایران را بپردازند امروز به حمایت از این تصمیم باید در راهپیمایی شرکت کنیم چون روحیه انقلابی همواره در بین مردم موج می زند که مسئولین هم باید همین روحیه را داشته باشند.
ایشان با استناد به بیانات مقام معظم رهبری گفت ما و همه جوامع بشری احتیاج به قران و آموزه های آن داریم کتابی که در مقابل استکبار، ظلم ،کفر و طغیان ایستاده و به مومنین دستور داده که به ظالمین تکیه نکنید چون قابل اعتماد نیستند.
وی خاطر نشان کرد باید تمام کارها و فعالیت های ما سمت و سوی قرانی داشته باشد تا سیلی نخوریم قران کتاب زندگی و راهنماست .
امام جمعه کوهبنان به سالروز لغو امتیاز تنباکو توسط میرزای شیرازی اشاره نمود و افزود این عالم ربانی وقتی که شاهد نفوذ دشمنان و فروختن کشور شد وارد عرصه گردید و با یک فتوا تمام توطئه ها را از بین برد.
وی ادامه داد هفتم ماه رمضان سالروز ارتحال ابوطالب یار صدیق پیامبر اکرم (ص) است شخصیتی که مظلوم واقع شد و تا پایان عمر در محضر و خدمت پیامبر بود.
خطیب جمعه کوهبنان گفت سالروز ارتحال حضرت خدیجه را در پیش داریم شخصیتی که با تمام وجود در خدمت پیامبر بود و اموال خود را برای اسلام گذاشت اولین زن مسلمان که با پیامبر و ولایت امیرالمومنین عهد بست البته روز بین المللی خانواده را در این روز در پیش داریم .
وی تاکید کرد هفته ایتام و اکرام را داریم که توسط کمیته امداد اجرا می شود مومنین برای اطعام فقرا و نیازمندان در این ایام پیش قدم باشیم .
پس از نماز جمعه مسئولین کوهبنان به اتفاق فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان با فریادهای مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و…بار دیگر نفرت و انزجار خویش از دشمنان و بدخواهان نظام را به نمایش گذاشتند و از منویات مقام معظم رهبری و موضع قاطع شورای عالی امنیت ملی کشورمان حمایت کردند .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید