۱۷:۰۲:۵۱ - شنبه ۱۵ ارد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان
رونق تولید و پیشرفت در معادن با ایجاد ظرفیت های جدید
فرماندار کوهبنان گفت: با توجه به ظرفیت های ایجاد شده در معادن شهرستان نویدبخش رونق تولید و پیشرفت در معادن هستیم .

به گزارش کوهبنان امید ،  اولین جلسه کمیسیون کارگری کوهبنان در سال جاری با حضور رئیس و اعضای کمیسیون کارگری شهرستان ، مسئولین معادن خصوصی و دولتی ، نمایندگان کارگران ، نمایندگان بیمه و بهداشت در دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید.

1578 328 222 1172 1577 رونق تولید و پیشرفت در معادن با ایجاد ظرفیت های  جدید

در این جلسه حسین سالاری فرماندار کوهبنان با تبریک هفته کار و کارگر گفت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بر رونق تولید مزین شده با توجه به تمام تحریم ها و فشارهای دشمنان باید راه استقلال و خودکفایی با قدرت و صلابت طی شود و پله های عزت و صلابت را بیشتر شاهد باشیم .
وی ادامه داد کارگران در این راستا نقش مهمی دارند با توجه به ظرفیت های ایجاد شده در معادن شهرستان نویدبخش رونق تولید و پیشرفت در معادن هستیم .
رئیس کمیسیون کارگری کوهبنان بیان داشت در پرداخت حقوق و مزایای کارگران اقدامات خوبی صورت گرفته و معدن چشمه پودنه هم با قدرت در راستای تولید گام بر می دارد .
وی بیان داشت کارگران بعنوان سربازان خط تولید باید به گونه ای گام بردارند تا شاهد عزت و اقتدار بیشتر کشور شویم گرچه فشار اقتصادی ممکن است مشکلاتی برای جامعه کارگری در پی داشته باشد اما مقاومت ملت ایران دشمن را به زانو در آورده است .
در این جلسه نمایندگان معادن و کارگران بر افزایش حقوق و مزایا ، پرداخت اضافه کار ، اجرای طرح طبقه بندی کارگران ، رعایت ایمنی در معادن ، جذب نیروی بومی در معادن ، رفع مشکل سرویس ایاب و ذهاب در برخی معادن ، برگزاری انتخابات جهت تعیین نماینده کارگران در تمام معادن شهرستان، افزایش تعداد کارگران معادن در افق های جدید ،برگزاری کلاس های آموزشی و….تاکید کردند که به تعدادی از درخواست ها و سوالات آنان پاسخ داده شد.
انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید