۲:۲۳:۵۵ - یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان
زمینه سازی ظهور حضرت مهدی با خودسازی و ایجاد جامعه مهدوی
مراسم احیای شب نیمه شعبان در کوهبنان با حضور جمعی از عاشقان و منتظران حضرت در مسجد الرضا ع کوهبنان به همت بنیاد مهدویت وناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  مراسم احیای شب نیمه شعبان در کوهبنان با حضور جمعی از عاشقان و منتظران حضرت در مسجد الرضا ع کوهبنان به همت بنیاد مهدویت وناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa 328 222 1577 زمینه سازی ظهور حضرت مهدی با خودسازی  و ایجاد جامعه مهدوی

در این مراسم حجت الاسلام مهدی مالکی مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت امید به وجود وظهور حضرت ولی عصر باعث شده که مردم با قدرت و صلابت در برابر دشمنان وبدخواهان با تمام وجود مقاومت کنند .
وی ابراز داشت دشمنان که از پرچم سبز مهدوی و از پرچم سرخ حسینی در هراس هستند تمام تلاش خود را به کار بستند تا با حمایت از مدعیان دروغین مهدویت را خدشه دار کنند .
حجت الاسلام مالکی گفت وظیفه ما بسیار سنگین است منتظر واقعی نباید دست روی دست بگذارد و منتظر ظهور باشد بلکه باید با اعمال ،گفتار و کردارش زمینه ظهور را رقم بزند .
وی بیان داشت در درجه اول باید به خودسازی مبادرت ورزیم تا شاهد جامعه مهدوی باشیم و برای ظهور حضرت زمینه سازی کنیم.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان افزود برای ظهور مولایمان خیلی دعا کنیم به نیابت و جهت سلامتی ایشان صدقه بدهیم با مردم خوش برخورد و خوش رفتار باشیم که باعث رضایت حضرت است.
وی خاطر نشان کرد در کشوری زندگی می کنیم که سیدی از سلاله پاک رسول الله زعامت و رهبری جامعه را بر عهده دارد که با منویات خود زمینه ظهور را رقم می زند.
حجت الاسلام مالکی بیان داشت در راس حکومت حضرت مهدی ۳۱۳ فرمانده ارشد قرار دارند و سربازانی پا به رکاب آنان را همراهی می کنند تا مردم طمع عدالت را بچشند .
وی تاکید کرد همه ی ادیان به وجود منجی در آخرالزمان اعتقاد دارند همین امر باعث دشمنی و خباثت استکبار شده است .
انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی