۱۷:۵۵:۳۴ - سه شنبه ۱۵ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان کرمان
زندگی امام وانقلاب ایشان بر اساس تقوا بود
حجت الاسلام سازندگی گفت زندگی امام وانقلاب ایشان بر اساس تقوا بود لذا ماندگار شد دشمنان هرگز نخواهند توانست بر انقلاب ما چیره شوند .

به گزارش کوهبنان امید ،  طبق سنت سی سال گذشته همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) مراسم روضه خوانی ، مرثیه سرایی و مداحی با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به ولایت و رهبری در اداره آموزش و پرورش قدیم کوهبنان برگزار گردید .
در این مراسم حجت الاسلام حسین سازندگی نماینده بعثه مقام‌معظم رهبری در حج و زیارت استان کرمان با استناد به کلام نبی مکرم اسلام (ص) گفت ایشان سه مطلب را بیان داشتند کسی که می خواهد قوی ترین مردم باشد بایستی بر خدا توکل کند و کسی که می خواهد کریم ترین مردم باشد باید تقوای الهی را پیشه کند و کسی که می خواهد غنی ترین مردم باشد باید اطمینان به خدا داشته باشد .
وی ادامه داد انسان غنی و فقیر زمانی مشخص می شوند که اعمالشان بر خدا عرضه شود حضرت امام‌ ره قوی ، کریم و غنی بود لذا جاودانه تاریخ شد و در دل مردم جای گرفت .
ایشان بیان داشت تمام شرق و غرب از قدرت امام می ترسیدند و می هراسیدند لذا ایشان در حس خودپرستی غرب شکاف انداخت امروز شاهد افول و نابودی آنها هستیم .
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان کرمان افزود امام معنویت و معرفت خاصی داشت لذا با تمام قدرت در برابر استکبار جهانی ایستاد و فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند چون ایشان توکل به خدا داشت از قدرت های پوشالی ترس نداشت .
وی تصریح نمود با توکل حضرت امام (ره) به خدا رعب و وحشت خاصی در دل دشمنان ایجاد شد لذا بسیاری از مردم به عشق امام زندگی می کنند و نام فرزندان خود را روح الله می گذارند .
ایشان خاطر نشان کرد چون‌امام از خدا می ترسید استکبار جهانی از ایشان در هراس بود شخصیتی که با تمام وجود در محضر حضرت حق قرار می گرفت و سر تعظیم فرود می آورد .
حجت الاسلام سازندگی گفت زندگی امام وانقلاب ایشان بر اساس تقوا بود لذا ماندگار شد دشمنان هرگز نخواهند توانست بر انقلاب ما چیره شوند .
انتهای پیام  – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید