۱۷:۵۵:۳۴ - چهارشنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با سراسر کشور 
زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد.
همزمان با سراسر کشور ظهر امروز زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد و این زنگ به صورت نمادین با حضورجمعی از مسئولین شهرستان و آموزگاران و دانش آموزان کوهبنانی در مدرسه دخترانه پروین اعتصامی نواخته شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با سراسر کشور ظهر امروز زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد و این زنگ به صورت نمادین با حضور امام جمعه ،معاون عمرانی فرمانداری ،مدیر آموزش و پرورش ،فرماندهان نظامی و انتظامی ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان ،مدیران کمیته امداد ،منابع طبیعی ،بنیاد مسکن و امور کتابخانه های عمومی شهرستان، جمعی از آموزگاران و دانش آموزان کوهبنانی در مدرسه دخترانه پروین اعتصامی نواخته شد .

1578 328 222 1577 زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد.

در این مراسم سید محمد رضا حسینی مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت از جمله کارهای ارزشمند رسیدگی به امور دانش آموزان نیازمند است لذا مبالغ جمع آوری شده در جشن نیکوکاری به دانش آموزان مدارس اختصاص داده می شود .

وی تاکید کرد جا دارد در سایه تلاش و  کوشش بخشی از درآمد خود را به نیازمندان اختصاص دهیم شادی خود را بین دیگران تقسیم می کنیم تا لبخند را بر لبان دوستان و بچه هایی بنشانیم که خود را برای ایام عید نوروز مهیا می کنند.

در ادامه حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت همه باید اهل خیر و خوبی باشیم همان گونه که رحمت خداوند برای همگان است ما هم باید نسبت به هم مهربان باشیم و رافت داشته باشیم .

وی خاطر نشان جشن نیکوکاری در حقیقت در سالروز تشکیل کمیته امداد برگزار می شود نهادی که تشکیل آن جز اولین کارهای حضرت امام(ره) بود تا بدین وسیله رسیدگی به فقرا و نیازمندان انجام شود که این مهم از اهداف انقلاب است .

امام جمعه کوهبنان تاکید کرد باید مسئولین تلاش کنند تا مشکلی از جلوی پای مردم برداشته شود انقلاب اسلامی متعلق به همگان است شاهد راه اندازی این نهاد مقدس در سایر کشورها که پیغام انقلاب را شنیده اند هستیم .

وی ابراز داشت باید به فکر همنوعان خویش باشیم البته مردم ایران اسلامی کمک های خیلی خوبی در زمان بحران و گرفتاری به دیگران داشتند این مهم یک سنت حسنه است که باعث بیمه شدن انسان می شود.

1578 328 222 1577 زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان کوهبنان نواخته شد.

وی افزود وقتی به دیگران خوبی برسانیم در حقیقت به خودمان خوبی کردیم و در برابر بلایا خودمان را بیمه نمودیم البته کمک به انسان و سایر موجودات سفارش شده نباید حیوانات را مورد آزار و اذیت قرار دهیم  همچنین درختان را نشکنیم و صدمه نزنیم چون آنان هم حق زندگی دارند .

حجت الاسلام جعفری ادامه داد اگر افراد سودجو درختان را قطع کنند ریز گردها به حرکت در می آیند و در نهایت سلامتی تک تک افراد جامعه را به مخاطره می اندازند.

در ادامه مهدی نورمحمدیان رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) کوهبنان گفت جشن نیکوکاری در سه روز متوالی اجرا می شود که این مهم امروز در مدارس برگزار شد و فردا نیز در سطح شهرستان پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی فعال هستند .

وی ادامه داد در روز جمعه جشن نیکوکاری در میعادگاه های نماز جمعه شهرستان نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم ولایت مدار شهرستان کوهبنان اقدام خواهند کرد .

ایشان یادآور شد شهروندان کوهبنانی می تواند از طریق شماره حساب ۰۱۱۱۱۴۸۱۴۵۰۰۵ بانک ملی نسبت به پرداخت مبالغ اهدایی خویش به جشن نیکوکاری شهرستان اقدام کنند .

انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید