۱۸:۵۸:۱۱ - جمعه ۲ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سالاری فرماندار کوهبنان -توسعه مزارع زعفران ،گل گاوزبان و گیاهان دارویی در کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته دولت حسین سالاری فرماندار کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت شهیدان رجایی و باهنر جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا زمینه خدمت رسانی بیشتر فراهم شود در حالی که از ابتدای انقلاب دشمنان با ترور شخصیت […]

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته دولت حسین سالاری فرماندار کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت شهیدان رجایی و باهنر جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا زمینه خدمت رسانی بیشتر فراهم شود در حالی که از ابتدای انقلاب دشمنان با ترور شخصیت ها ، تحمیل جنگ تحمیلی و امروز هم با جنگ اقتصادی در صدد بودند به کشور ضربه بزنند که موفق نشدند و نخواهند شد لذا همواره تداوم عزت و سربلندی از آن ملت ایران است .

1578 222 1577 سالاری فرماندار کوهبنان  توسعه مزارع زعفران ،گل گاوزبان و گیاهان دارویی در کوهبنان

وی خاطر نشان کرد با پای مردی و تدبیر مردم دشمنان طی ۴۰سال گذشته هیچ گونه توفیقی نداشته و همواره عزت از آن ملت بوده است .
سالاری گفت هفته دولت را با شعار شفافیت و پاسخ گویی آغاز می کنیم در حالی که شاهد تحریم ها و تهدیدهای دشمنان هستیم اما با تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری تلاش در راستای رفع مشکلات مردم در دستور کار قرار دارد .
وی تصریح نمود در بحث بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان با افزایش قیمت ها کار ساخت و ساز ادامه دارد گرچه در این راستا مردم با مشکلاتی مواجه شدند لذا کمک های جدید در دستور کار قرار دارد .
فرماندار کوهبنان ابراز داشت در باب اشتغال در سه مسیر حرکت کردیم که اشتغال موجود حفظ شود لذا تسهیلات ارزان قیمت در اختیار برخی معادن قرار گرفته تا طرح های توسعه و مکانیزه کردن ادامه یاید .
وی خاطر نشان کرد در بخش معادن دولتی پرداخت حقوق به روز شده و در معادن خصوصی هر ماه یک حقوق پرداخت شده از طرفی توزیع شیر در معادن در دستور کار قرار گرفته و قرار شده شیر مورد نیاز در شهرستان تامین شود .
سالاری ادامه داد توجه به سلامت کارگران و ایمنی معادن همواره مد نظر بوده و صادارات ذغال سنگ معادن هم در دستور کار قرار گرفته است و بحث مکانیزه شدن در دو معدن در دستور کار هست .
رئیس شورای اداری کوهبنان بیان داشت در بحث توسعه مزارع زعفران ،گل گاوزبان و مابقی گیاهان دارویی کارهایی انجام شده و فیدر دوم برق کوهبنان در دستور کار قرار گرفت که این مهم هم به بهره برداری رسید .
فرماندار کوهبنان یادآور شد در بحث احداث پروژه ها نیاز مردم در نظر گرفته شده افتتاح سینما ،ادامه کار احداث استخر شنای شهرستان ،اجرای پروژه های زیبا سازی ،زیبا سازی ورودی شهر کوهبنان ،روکش تعدادی از معابر و آسفالت معابر روستایی ،اضافه شدن چهار دهیاری جدید و…از جمله اقدامات هستند .
وی گفت گاز رسانی به روستاها ،طرح های آب رسانی به روستاها ، ادامه کار و آسفالت محور جدید کوهبنان به کیان شهر و…از دیگر اقدامات هستند .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی