۱۶:۲۹:۳۴ - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان
سالن های ورزشی شهرستان نیاز به تعمیرات و تجهیزات دارند / در دستور کار قرار گرفتن احداث سالن چند منظوره در کوهبنان
منصور جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت : تمام سالن های ورزشی شهرستان نیاز به تعمیرات و تجهیزات دارند و تمامی های هیات های ورزشی نیاز به فضا و مکان خاص دارند که احداث سالن چند منظوره در دستور کار قرار گرفته است .

به گزارش کوهبنان امید ،  دومین جلسه شورای ورزشی شهرستان کوهبنان با حضور معاون عمرانی فرمانداری ، ریاست اداره ورزش و جوانان ، مسئولین و دبیران هیات های ورزشی و داوران در محل اردوگاه شهید دانشوری نسب کوهبنان برگزار شد .

در این جلسه منصور جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت جلسه با موضوع برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر و فعالیت های تابستانی و اوقات فراغت شهرستان برگزار شده است .
وی ابراز داشت از اول تیرماه کلاس های ورزشی اوقات فراغت در سالن ها و امکان ورزشی ویژه سنین مختلف در شهرستان برگزار می شود لذا گزارش فعالیت ها باید به اداره ورزش و جوانان ارسال شود.
جعفری ادامه داد مربیان قبل از دانش آموزان در کلاس های آموزشی شرکت کنند تا با نظم خاصی فعالیت های تابستانی برگزار شود در ضمن مهارت ها و فضیلت های اجتماعی زندگی به ورزشکاران آموزش داده شود .
وی خاطر نشان کرد مربیان در راستای بیمه ورزشکاران حساسیت و دقت بیشتری داشته باشندتا در صورت بروز هر گونه حادثه با مشکل مواجه نشویم .
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان تصریح نمود هیات های ورزشی باید برنامه همگانی ماهانه داشته باشند اعضای هیات های ورزشی ابلاغ به امضای رئیس اداره ورزش و جوانان همچنین مسئولین هیات ها داشته باشند.
وی تاکید کرد ورزشکاران باید در کنار آموزش فنون فتوت و جوانمردی را فرا بگیرند و گذشت و فداکاری را در سرلوحه فعالیت های خویش قرار دهند .
جعفری ابرازداشت تمام سالن های ورزشی شهرستان نیاز به تعمیرات و تجهیزات دارند و تمامی های هیات های ورزشی نیاز به فضا و مکان خاص دارند که احداث سالن چند منظوره در دستور کار قرار گرفته است .
وی خاطر نشان کرد بزودی مسابقات طپش در شهرستان ویژه آقایان و بانوان برگزار می شود از طرفی تمام هیات ها بایستی برنامه های مختلف ورزشی برای هفته مبارزه با مواد مخدر از اول تا هفتم تیرماه داشته باشند تا نشاط و شادابی را به جامعه هدیه بدهند.
در ادامه محسن ایزدی معاون عمرانی فرمانداری کوهبنان گفت سالن های ورزشی شهرستان وضعیت مناسبی ندارند که نیاز هایی همچون سیستم گرمایشی و سرمایشی و… در این فضاها ضروری است .
وی خاطر نشان کرد هر هیات ورزشی در شهرستان باید دفتر داشته باشد تا زمینه جذب علاقمندان رقم بخورد چون‌ورزش می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.
ایزدی تاکید کرد باید زیر ساخت هیات ها با احداث ساختمان جدید ورزش و جوانان شهرستان رقم بخورد تا زمینه برای شناسایی و کشف استعداد ها فراهم‌شود .
وی ابراز داشت اگر زمینه جذب ورزشکاران فراهم شود بسیاری از کارهای فرهنگی و هنری به راحتی انجام خواهد شد و قطعا آسیب های اجتماعی کاهش محسوسی خواهد داشت. برگزاری کلاس در ۱۸ رشته ورزشی در ایام‌ فراغت ، راه اندازی رشته های جدید ورزشی در شهرستان ، برگزاری مسابقات مختلف در هفته مبارزه با مواد مخدر و…. از مصوبات این جلسه بود .
انتهای  پیام / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید