۹:۰۹:۴۶ - یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندهی انتظامی کوهبنان
سلامتی و امنیت ارمغان اسلام برای ماست
فرماندهی انتظامی کوهبنان در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید باهنر گفت: اسلام دو‌نعمت سلامتی و امنیت را برای ما به ارمغان آورده اما دشمنان به هر طریق ممکن در صدد افزایش آسیب های اجتماعی هستند تا این دو مهم‌را به مخاطره بیندازند.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته نیروی انتظامی در کوهبنان فرماندهی انتظامی و‌جانشین با حضور در جمع دانش آموزان کوهبنانی در نماز خانه دبیرستان شهید باهنر به سوالات احتمالی آنان پاسخ دادند. فرماندهی انتظامی کوهبنان در این نشست گفت: همگان در بحث امنیت نقش دارند در حالی که نماد امنیت نیروهای نظامی و انتظامی هستند همکاری و هماهنگی با نیروی انتظامی باعث افزایش ضریب امنیتی است .

وی تاکید کرد: بسیاری از کشورهای خاورمیانه و همسایه ما از نعمت امنیت بی بهره هستند اما در ایران اسلامی بواسطه وجود ولایت و رهبری همچنین وحدت و حضور مردم در صحنه شاهد امنیت کامل هستیم .

فرماندهی انتظامی کوهبنان گفت: اسلام دو‌نعمت سلامتی و امنیت را برای ما به ارمغان آورده اما دشمنان به هر طریق ممکن در صدد افزایش آسیب های اجتماعی هستند تا این دو مهم‌را به مخاطره بیندازند.

وی بیان داشت: از جمله آسیب های اجتماعی تلفن همراه و فضای مجازی است که دشمن در این فضا تلاش فراوان دارد تا جوانان و نوجوانان ما را از معنویت دور سازد .

ترابی ابراز داشت:ما مدیون ولایت و رهبری همچنین خون شهدا هستیم امنیت و آرامش ما بواسطه ایثار و از خود گذشتگی شهیدان همیشه جاوید رقم خورده است .

وی تاکید نمود: باید قدردان خانواده معزز شهیدان باشیم که با تربیت فرزندانی متعهد و متعبد زمینه گسترش ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب را رقم زدند .

فرمانده انتظامی کوهبنان بیان داشت : توجه به مهارت های اجتماعی در زندگی ، دوری جستن از دوستان ناباب ، احترام به والدین و دبیران ، استفاده از دیدگاه دانش آموزان در برنامه ریزی مدارس، تقویت عزت نفس در کاهش آسیب های اجتماعی موثر هستند .

وی ادامه داد: مطالعه وصیت نامه و زندگی نامه شهدا و عمل کردن به توصیه های آنان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرین است.

ترابی خاطر نشان کرد: دانش آموزان بایستی در زمان استفاده از موتور سیکلت از کلاه ایمنی استفاده کنند و نسبت به بیمه موتور سیکلت خود اقدام کنند.

نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید