۱۶:۴۹:۵۱ - دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شروع مجدد عملیات احداث باند دوم ورودی شهرکوهبنان از سمت یزد
مهندس ایزدی بر تسریع در عملیات مذکور تاکید و خواستار افزایش ماشین آلات راهسازی در این پروژه شد و ابراز امیدواری کرد باتوجه به پیگیری های اداره راهداری و اهتمام کامل پیمانکار طرح، تا پایان سال عملیات آسفالت این پروژه به اتمام برسد.

به گزارش کوهبنان امید ،  ظهر امروز با حضور مهندس ایزدی معاون فرماندار و مهندس خدابخش ریس اداره راهداری شهرستان و پیمانکار و نماینده مشاور پروژه در محل ورودی شهر کوهبنان از سمت یزد عملیات عمرانی این محور آغاز گردید.
مهندس ایزدی بر تسریع در عملیات مذکور تاکید و خواستار افزایش ماشین آلات راهسازی در این پروژه شد و ابراز امیدواری کرد باتوجه به پیگیری های اداره راهداری و اهتمام کامل پیمانکار طرح، تا پایان سال عملیات آسفالت این پروژه به اتمام برسد. ایشان همچنین کیفیت اجرای پروژه های راهداری را مطلوب و بر نظارت مستمر پروژه های این اداره توسط مشاور پروژه تاکید کردند.
مهندس خدابخش نیز در حاشیه این بازدید عنوان نمود به زودی عملیات لکه گیری راههای آسفالته روستایی شروع خواهد شد و همچنین از در دستور کار بودن روکش آسفالته بلوار امام رضا تا سه راهی جاده راور و نیز آسفالت و اصلاح هندسی ورودی روستای ده علی خبر داد.
همچنین با حضور نماینده مخابرات و جهاد کشاورزی شهرستان معارض موجود بررسی و جهت رفع انها تدابیر لازم سنجیده شد.
انتهای پیام – احسان محمدی کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید