۱۶:۴۹:۳۶ - یکشنبه ۶ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه کوهبنان
شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و ملی است
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: کمتر از یک ماه به انتخابات مجلس داریم از جمله وظایف شرعی و ملی ما شرکت در انتخابات است که همانند شرکت در جبهه هاست لذا هیچ کس خود را از این وظیفه مهم و خطیر کنار نکشد.

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری و با حضور جمعی از مسئولین اجرایی و قضایی ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی از مردم ولایت مدار کوهبنان در مسجد صاحب الزمان(عج) شهرستان برگزار شد.
در این‌مراسم‌حجت الاسلام عباس جعفری پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: در هفته گذشته کمک مردم کوهبنان به سیل زدگان انجام شد که بازهم نیاز به مساعدت های بیشتر به مناطق سیل زده وجود دارد در حالی که در زمان زلزله کوهبنان، همگان به کمک مردم این منطقه شتافتتد.
وی ادامه داد: در‌ماه بهمن، ماه بسیار مبارکی قرار داریم که زحمات حضرت امام (ره) و شهیدان به ثمر نشست و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید ماه بهمن در حقیقت ماه مقاومت، ایثار، پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است.
امام جمعه کوهبنان افزود: روحیه ایمانی مردم باعث ایستادگی در برابر دشمنان شد باید روحیه انقلابی همواره حفظ شود و از اسراف و تبذیر پرهیز شود.
وی تاکید کرد: روحیه طبقه بندی کردن مردم بسیار مضر است گروهی را آسیب پذیر و گروهی را ثروتمند جلوه دادن روحیه انقلابی گری نیست.
خطیب جمعه کوهبنان ابراز داشت: باید در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و از آنان نترسیم در برابر دشمنان فشل و سست نشویم که اینها از پیغام های ماه بهمن است.
وی یادآور شد: چهارشنبه ۹ بهمن سالروز شهادت سید زنان عالم حضرت زهرا(س) است که پس از ۹۵ روز این حادثه پرمصیبت اتفاق افتاد چون سران فتنه بدنبال دنیا طلبی بودند و این حادثه را رقم زدند.
حجت الاسلام جعفری گفت: جا دارد در روز شهادت بی بی دوعالم هیات های مذهبی شهرستان به سمت مسجد جامع شهر کوهبنان حرکت کنند و در مراسم شهادت بی بی دو عالم و یادواره شهدای شهر کوهبنان و مراسم گرامی داشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شرکت کنند.
وی خاطر نشان کرد:امروز راهپیمایی مردم عراق بر علیه آمریکاست آنان از انقلاب اسلامی درس گرفتند که در برابر استکبار جهانی ایستادگی کنند در حالی که هر جا آمریکایی ها قدم گذاشتند فتنه و آدم کشی به همراه داشته است.
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: کمتر از یک ماه به انتخابات مجلس داریم از جمله وظایف شرعی و ملی ما شرکت در انتخابات است که همانند شرکت در جبهه هاست لذا هیچ کس خود را از این وظیفه مهم و خطیر کنار نکشد.
وی ادامه داد: باید تلاش کنیم نمایندگانی مومن ، انقلابی و پرکار داشته باشیم که به فکر مردم باشند اولین شرط انتخاب این است که طرف باید ایمان داشته باشد .
خطیب جمعه کوهبنان تاکید کرد: باید افرادی انقلابی را انتخاب کنیم که دلسوز و پرکار باشند و در انتخاب کاری به جناح بندی های سیاسی نداشته باشیم و فقط انقلابی بودن شخص منتخب ملاک انتخاب ما باشد.
وی ابراز داشت: مجلس خوب می تواند به دولت کمک کند تا ضعف ها و نقص ها بر طرف شود مردم در انتخاب ها دقت کنند تا افرادی صالح ، سالم و مومن را انتخاب کنند.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید