۱۶:۴۳:۴۳ - جمعه ۲۳ شهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت ۸۸ نفر کوهبنانی در آموزش طرح خادمیاران رضوی -اعزام ۱۸ هزار زیارت اولی از کرمان به مشهد مقدس
مدیر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در کرمان گفت: طی سه سال گذشته بیش از ۱۸ هزار نفر از افراد در جای جای استان تحت عنوان زیارت اولی شناسایی و به مشهد مقدس به سفر سه روزه اعزام شده‌اند.

به گزارش کوهبنان امید:سید حسین صابری در دومین‌ مرحله آموزش طرح خادمیاران رضوی ویژه علاقمندان شهرستان کوهبنان گفت : ارائه خدمات و امورات پزشکی ، مشاوره ، اعزام به زیارت بار اولی ها ، توزیع سبد غذایی ، شناسایی نیازمندان ،انجام امورات فرهنگی و هنری و…از جمله فعالیت های کانون های خادمیاران رضوی است

1578 364 222 1577 شرکت ۸۸ نفر کوهبنانی در  آموزش طرح خادمیاران رضوی  اعزام ۱۸ هزار زیارت اولی از کرمان به مشهد مقدس
مدیر نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در کرمان بیان داشت : در شهرستان ها و شهرهایی که شهرداری دارند امکان تشکیل کانون خادمیاران رضوی وجود دارد تا زمینه برای جذب و سازماندهی علاقمندان رقم بخورد.
وی تاکید کرد: در ۲۳ شهرستان استان کرمان دفتر کانون‌خادمیاران رضوی تشکیل شده و تا کنون نزدیک به ۱۴ هزار نفر از علاقمندان به عنوان خادمیار رضوی در سامانه ثبت نام نموده اند .
صابری بیان داشت : طی سه سال گذشته بیش از ۱۸ هزار نفر از افراد در جای جای استان تحت عنوان زیارت اولی شناسایی و به مشهد مقدس به سفر سه روزه اعزام شده اند .
وی تصریح نمود : در آستانه سومین سال تاسیس مرکز امور خادمیاران قدس رضوی قرار داریم که در این مدت قریب ۲۵۰ هزار نفر از مشتاقان توفیق ثبت نامه در سامانه خادمیاری پیدا کرده اند و خدمات ارزنده ی خود در ابعاد مختلف در سطح کشور به نیازمندان ارائه نموده اند.
ایشان تاکید نمود: تاکنون بخش عظیمی از این عزیزان پس از تایید نهایی گزینش توفیق خدمت در حرم مطهر رضوی را بدست آورده اند.
صابری ادامه داد: به نظر می رسد با اجرای این طرح فراگیر با توجه به وجود خیل عظیم مشتاقان به یاری خداوند و با عنایت امام رضا (ع) بخش عمده ای از مشکلات جامعه در ابعاد مختلف مرتفع گردد.

محمد رضا توکلی مسئول کانون خادمیاران رضوی کوهبنان گفت: دومین‌ مرحله آموزش طرح خادمیاران رضوی ویژه علاقمندان شهرستان کوهبنان برگزار شد در حالی که دور اول به صورت تجمعی در شهرستان زرند برگزار گردید .
وی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود۸۸ نفر از علاقمندان کوهبنانی در این طرح در سامانه ثبت نام نموده اند که زمینه برای آموزش و حضور آنان در حرم مطهر رضوی فراهم شده است .
توکلی ضمن تسلیت ایام محرم تاکید کرد: عدم معرفت و بصیرت گروهی از خواص باعث شد که مردم تحت تاثیر تبلیغات مسموم دشمنان قرار گرفته و بر علیه فرزند رسول الله شمشیر بکشند .
وی ابراز داشت : کم شدن ارزش ها و سستی در انجام واجبات از جمله نماز ، امر به معروف و نهی از منکر و…زمینه ساز حادثه کربلا بود .
نامجو‌ کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید