۸:۳۳:۳۶ - دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  کوهبنان
شهدا مظهر استقامت، ایستادگی و الگوی عملی برای  همه مردم خصوصا قشر جوان هستند
حجت الاسلام فقیهی : شهدا مظهر استقامت، ایستادگی و الگوی عملی برای  همه مردم خصوصا قشر جوان هستند البته در جنگ نرم دشمن بواسطه نفوذی ها قصد دارد این سد پولادین که روحیه مقاومت مردم است را حذف کند که به لطف خدا و بصیرت مردم محقق نخواهد شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با هفته دفاع مقدس حجت الاسلام مهدی فقیهی با استناد به منویات مقام معظم رهبری گفت: گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست که جلوه ی نام و یاد شهیدان عزیز را کم فروغ سازد  شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی مظهر حیات ، بقا، حضور و درخشندگی است .

وی تاکید کرد: این مائیم که باید با ارتباط به این مفهوم بلند و ماندگار برای خود ، جامعه و کشور خود بلندی و ماندگاری بدست آوریم .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه  کوهبنان ادامه داد: ایران اسلامی در طول تاریخ افتخارش پیروی از ائمه اطهار، فرهنگ کربلا و عاشورا و فرهنگ همیشه جاوید ایثار و شهادت بوده لذا با تمسک و توسل به این مهم در برابر ابرقدرت ها ایستاده چرا که شریان پیدا کردن زندگی در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست.

وی تصریح نمود: شهدا مظهر استقامت، ایستادگی و الگوی عملی برای  همه مردم خصوصا قشر جوان هستند البته در جنگ نرم دشمن بواسطه نفوذی ها قصد دارد این سد پولادین که روحیه مقاومت مردم است را حذف کند که به لطف خدا و بصیرت مردم محقق نخواهد شد .

حجت الاسلام فقیهی ادامه داد: همان طور که امام بزرگوار  و مقام‌معظم‌رهبری توصیه به خواندن وصیت نامه های شهدا دارند برای بالا بردن روحیه ایثار و مقاومت در این برهه از زمان این مهم را همه باید برخود فرض بدانند و با برگزاری محافل در ادارات ، مساجد ، مدارس و دانشگاه ها به این مهم اهمیت بدهند و به وصیت شهدا عمل کنند.

وی بیان داشت: در طرح تعویض تابلوی خیابان ها و کوچه ها در شهرستان کوهبنان در چندین کوچه اسم شهدا طبق آن چه شهرداری و شورای شهر توضیحاتی خواسته شدمشخص شد پیمانکار این طرح نام شهدا را از قلم انداخته که مورد دلخوری خانواده های معزز شهیدان قرار گرفت لذا ما مجدانه پیگیر مساله شدیم و از مسئولین علت عدم نامگذاری را خواستار شدیم و به شهرداری و اعضای شورای شهر کوهبنان طرحی در خور شان پیشنهاد دادیم که عکس شهدا در کنار تابلوی نام آنان در ورودی معابر و کوچه ها نصب گردد که این مهم مورد موافقت قرار گرفت تا نام و عکس شهدا مزین کننده فضاهای شهر کوهبنان باشد .

انتهای پیام / نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید