۷:۴۲:۳۶ - دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهیدان عاشقانه جان خویش را در طبق اخلاص نهادند
 امام جمعه کوهبنان در یادواره شهداءورزشکار کوهبنان  ابراز داشت : همه ی ائمه تلاش کردند که راه و هدف امام حسین ( ع ) به عنوان سرور و سالار شهیدان پاینده و جاودانه بماند که با زیارت ، توسل ، تجلیل از شهید و شهادت راه امام حسین ( ع ) پاینده خواهد ماند لذا […]

 امام جمعه کوهبنان در یادواره شهداءورزشکار کوهبنان  ابراز داشت : همه ی ائمه تلاش کردند که راه و هدف امام حسین ( ع ) به عنوان سرور و سالار شهیدان پاینده و جاودانه بماند که با زیارت ، توسل ، تجلیل از شهید و شهادت راه امام حسین ( ع ) پاینده خواهد ماند لذا شاهدیم امروز در آستانه ی اربعین حسینی همه ی عالم بوی امام حسین ( ع ) را دارد .

کوهبنان امید،حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه کوهبنان با استناد به آیات و روایات به مسئله شهید و شهادت در اسلام اشاره کرد و گفت :  شهیدان انسان های باصفا و فرزانه ای بودند که داوطلبانه و عاشقانه جان خویش را در طبق اخلاص نمودند تا از اسلام  ، انقلاب اسلامی ، ولایت ورهبری دفاع نمایند .
وی ادامه داد : آنان حق را تشخیص دادند و وظیفه خود را به خوبی انجام دادند وبا شهادت خود مسیر درست زندگی کردن را برای ما ترسیم نمودند اینجاست که  اگر بخواهیم سعادتمند دو سرا گردیم بایستی در کنار ولایت و رهبری از ارزشها و آرمان های حضرت امام ( ره ) و شهیدان به خوبی محافظت نماییم .

1578 222 1577 شهیدان عاشقانه جان خویش را در طبق اخلاص نهادند

امام جمعه کوهبنان ابراز داشت : همه ی ائمه تلاش کردند که راه و هدف امام حسین ( ع ) به عنوان سرور و سالار شهیدان پاینده و جاودانه بماند که با زیارت ، توسل ، تجلیل از شهید و شهادت راه امام حسین ( ع ) پاینده خواهد ماند لذا شاهدیم امروز در آستانه ی اربعین حسینی همه ی عالم بوی امام حسین ( ع ) را دارد .
وی تأکید نمود : به برکت خون شهیدان کربلا امروز شاهدیم که چه عاشقانه و با صفا لشکری بس بزرگ به سمت کربلا در حرکت است که این خود نشان از عظمت و بزرگی مقام شهید و شهادت دارد ما باید تلاش کنیم نام و یاد امام حسین ( ع ) و شهدای گرانقدر در همه ی جهان طنین انداز شود در غیر این صورت فرهنگ یزیدی حاکم خواهد شد .
حجت الاسلام و المسلمین جعفری گفت : دیانت و حفاظت از دیانت زحمت دارد اما باید حواسمان جمع باشد در همه احوال حسینی باشیم در مجالس عزاداری و شادی ارادت امام حسین ( ع ) بر قلوب ما حاکم باشد در غیر اینصورت فرصت طلبان و دشمنان تلاش خواهند کرد تا فرهنگی غیر از فرهنگ حسینی را بر ما قالب کنند .
وی یاد آور شد : امروز به واسطه منویات و فرمایشات گوهر بار مقام معظم رهبری شاهد بیداری و خیزش اسلامی در بسیاری از ملت های جهان هستیم لذا شاهدیم که فرمانده ی کل قوا در نامه ای  خطاب به جوانان دنیای غرب آنان را به داشتن بصیرت بیشتر دعوت می کنند .
وی تأکید نمود : مقام معظم رهبری در این نامه داعش را پرورش یافته ی دستان پلید غرب می دانند که به عنوان مسلما نی و در پرتو اسلام حرکت می کنند در حالی که به  قتل وعام مردم بی دفاع و مظلوم در کشورهای مختلف می پردازند با وجود این که آنان مسلمان نیستند و جزای عملشان جهنم خواهد بود .

  1. مهاجر.   آذر ۱۱, ۱۳۹۴  

    سلام وعرض ادب به امام جمعه محترم وهمشهریان عزیز وبزرگوار

    جناب حجت الاسلام جعفری بزگوار کاش بعضی از مسولین به ظاهر مسول این را به خاطر داشته باشند که ما این نعمت را (ولایت و جمهوری اسلامی )را با خون شهدا به دست آوردیم و با خون شهیدان هم نگهداری کردیم واین صندلی های ریاست هم ماندگاری ندارد یک مقدار هم به فکر مردم وآبادانی باشیم نه به فکر ریاست و ریاست طلبی