۱۶:۱۴:۵۹ - شنبه ۲۰ بهم ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان
ضرورت پیش قدم بودن در برپایی مجالس اهلبیت(ع) و مادر سادات (س)
همزمان با شام شهادت حضرت زهرا (س) و دهه فجر فاطمی گفتمان انقلاب اسلامی در راستای انقلاب فاطمی با حضور مسئولین ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم شهرستان در مسجدحضرت سیدالشهدا برگزارشد .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با شام شهادت حضرت زهرا (س) و دهه فجر فاطمی گفتمان انقلاب اسلامی در راستای انقلاب فاطمی با حضور مسئولین ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم شهرستان در مسجدحضرت سیدالشهدا برگزارشد .

328 222 1577 ضرورت  پیش قدم بودن در برپایی مجالس اهلبیت(ع) و مادر سادات (س)

در این مراسم حجت الاسلام مهدی مالکی مسئول تعلیم و تربیت سپاه پاسداران کوهبنان با استناد به حدیث امام باقر (ع)گفت هر مجلسی که در آن ذکر اهلبیت باشد باغی از باغ های بهشت است لذا جا دارد که در برپایی مجالس اهلبیت خصوصا مادر سادات پیش قدم باشیم.
وی ابراز داشت انسان هر گونه زندگی کند کاخ نشین باشد یا کوخ نشین در نهایت باید طمع مرگ را بچشد و به خدا بپوندد لذا باید مرتب از مرگ یاد کنیم تا خدا انسان را با اهلبیت و شهدا محشور گرداند .
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان خاطر نشان کرد برای خود کفن آماده کنیم برای خود وصیت نامه بنویسیم حضرت امام (ره) وصیت نامه سیاسی و الهی از خود به یادگار گذاشت که برای حال و آینده سراسر درس است .
وی افزود انقلاب اسلامی با انقلاب فاطمی شباهت ها دارد حضرت زهرا(س) برای انقلابش هزینه داد فرزندش محسن به شهادت رسید درب خانه اش را آتش زدند سیلی به صورتش زدند حضرت امام(ره) هم تبعید و سختی ها را تحمل کرد و فرزند برومندش را از دست داد تا انقلاب به پیروزی رسید .
حجت الاسلام مالکی بیان داشت هر چه را در دنیا دوست داشته باشیم روزی با مرگ بین آن و ما جدایی می افتد چه خوب که در لحظه مرگ با یاد خدا و معرفت به اهلبیت خصوصا بی بی دو عالم جان بدهیم .
وی ابراز داشت هر طوری می خواهیم در دنیا عمل کنیم ولی در لحظه جان دادن اعمال در مقابل انسان مجسم می شوند که در جان دادن او موثر است اگر مومن بود مرگش بسیار آسان است گویا شاخه گلی را بو کرده است اما برای انسان کافر جان دادن بسیار سخت است.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان گفت در عالم برزخ اعمال انسان مجسم می شود و ما میهمان سفره خودمان می شویم کسانی که اعمال نیک به همراه دارند سعادتمند و مورد عنایت اهلبیت و بی بی دو عالم قرار می گیرند.
وی خاطر نشان کرد فردای قیامت پرونده اعمال را به دست مان می دهند و از هیچ عملی چشم پوشی نخواهد شد و ما نتیجه زحمات خود در دنیا را خواهیم دهید پس کاری کنیم نزد اهلبیت و حضرت زهرا (س) سربلند باشیم.
ایشان تاکید کرد فردای قیامت گروهی به شکل حیوانات همانند خوک، مورچه، میمون و…. وارد محشر می شوند و گروهی در حالی که بال دارند و پرواز می کنند به سمت بهشت حرکت می روند اینان از امت پیامبر (ص) هستند چون در دنیا در عالم خلوت گناه نمی کردند و همواره راضی به رضای حضرت حق بودند.
در پایان این مراسم زیارت حضرت زهرا (س) توسط هیات بیت الاحزان برگزار گردید .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید