۲:۱۳:۳۸ - جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان‌با سراسر کشور
طرح ملی کاشت بذر در در روستای فیدکوئیه کوهبنان برگزار شد
 طرح ملی کاشت بذر در کوهبنان با حضور فرماندار ، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، جمعی از اعضای شورای اداری ، فرماندهان نظامی ، بسیجیان ، امدادگران هلال احمر و مردم منطقه در روستای فیدکوئیه برگزار شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  در حاشیه این مراسم حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت: طرح ملی کاشت ۱۴ میلیون بذر در سراسر کشور در حال اجراست و این طرح در روستای فیدکوئیه کوهبنان اجرایی شد .

328 222 1172 1577 طرح ملی کاشت بذر در  در روستای فیدکوئیه کوهبنان برگزار شد
وی ادامه داد: همگان باید در حفظ منابع طبیعی تلاش کنند چرا که منابع طبیعی متعلق به فرد خاصی نیست و جز اموال ملی است .
فرماندار کوهبنان ابراز داشت: در صورت عدم توجه و خسارت به منابع طبیعی عواقب آن در زمان بحران خصوصا سیل به خود مردم مناطق باز خواهد گشت .
وی تصریح نمود: به منظور جلوگیری از خسارت های احتمالی در زمان بارندگی ساخت پنج سیل بند سنگ و سیمان در بالا دست روستای فیدکوئیه و یک سیل بند در روستای پشتکویبه در دستور کار قرار گرفت و مراحل احداث به پایان رسیده است.
سالاری بیان داشت: با توجه به آغاز فصل سرما و بارندگی لایه روبی رودخانه های فصلی در شهر کوهبنان و بخش طغرالجرد در دستور کار قرار گرفت.
وی خاطر نشان کرد: احداث سیل بند در بالا دست شهرک‌جوانان و شهرک امام رضا هم در دستور کار قرار گرفت و اصلاح سایر سیل بندهای شهرستان نیز اجرایی شد .
فرماندار کوهبنان از آمادگی کامل ستاد بحران شهرستان خبر داد و افزود: نیروهای امدادی به همراه تجهیزات خودرویی و نیروهای کشیک ادارات به صورت تمام وقت آماده خدمت رسانی به شهروندان کوهبنانی هستند.
انتهای پیام‌ – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید