۱۶:۵۷:۳۸ - یکشنبه ۲۱ بهم ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با ایام الله دهه فجر
عصر شعر و خاطره انقلاب به همراه رونمایی از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی برگزار شد.
در این مراسم شاعران تازه ترین آثار خود با موضوع انقلاب اسلامی ، شهدا و ایثار گران را قرائت کردند و از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی که توسط محمد رضا توکلی و فاطمه اکبری نوشته شده رو نمایی شد.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام الله دهه فجر عصر شعر و خاطره انقلاب در روز ۲۱ بهمن ماه با حضور مسئولین ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان ،جمعی از شاعران،ادیبان و علاقه مندان به شعر و شاعری در سالن کتابخانه عمومی کوهبنان با همکاری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

328 364 222 1577 عصر شعر و خاطره انقلاب به همراه رونمایی از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی برگزار شد.

در این برنامه شاعران تازه ترین آثار خود با موضوع انقلاب اسلامی ، شهدا و ایثار گران را قرائت کردند و از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی که توسط محمد رضا توکلی و فاطمه اکبری نوشته شده رو نمایی شد.
در این مراسم عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری گفت در بهار آزادی جای شهدا خالیست مردان غیور و بزرگی که با اقتدار و مردانگی مسیر را هموار کردند تا انقلاب به چهل سالگی برسد باید با ادامه راه شهدا زمینه بالندگی بیشتر انقلاب را رقم بزنیم.

 

328 364 222 1577 عصر شعر و خاطره انقلاب به همراه رونمایی از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد دوران چهل سالگی انقلاب تبریک دارد چون در این ایام شاهد فروپاشی نظام شاهنشانی به رهبری حضرت امام(ره) هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بیان داشت بایدنظام شاهنشاهی را به نسل جدید بیشتر معرفی کنیم که آن دوران را ندیده اند و وجوه افتراق آن را با نظام اسلامی و الهی بازگو کنیم .
وی ابراز داشت باید به خود ببالیم و سجده شکر بجا آوریم که در نظام اسلامی زندگی می کنیم در حالی که ما از استقلال برخورداریم گرچه دشمن در صدد نفوذ از راه های مختلف برای گرفتن استقلال ماست .
زاهدی افزود حتی دشمنان هم به پاکی انقلاب اسلامی اعتراف دارند در حالی ما در نظام الهی هستیم و قبل از انقلاب در نظام پلیدی ها قرار داشتیم لذا اگر تحت رهبری و ولایت ولی امر مسلمین جهان حرکت کنیم سعادتمند خواهیم شد.
وی یادآور شد پیشرفت های علوم انسانی ،علمی و فرهنگی و… موجب شگفتی دشمنان شده است لذا باید با یک نگاه متفاوت در مراسم یوم الله ۲۲بهمن شرکت کنیم چون دشمنان تمام تلاش خود را معطوف داشته تا خللی در مراسم این روز وارد کنند که این آرزو را به گور خواهند برد.

328 364 222 1577 عصر شعر و خاطره انقلاب به همراه رونمایی از کتاب نقشه راه انقلاب در چهل سالگی برگزار شد.

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان خاطر نشان کرد مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ساعت ده صبح از چهار حضرت امام (ره) برگزار می شود دانش آموزان بایستی آدمک های دشمنام را مهیا و در مراسم فردا به آتش بکشند .
انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید