۱۴:۴۷:۴۵ - جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان
عوارض اعتیاد به مواد مخدر تهدید جدی برای جامعه‌ / نقش مهم خانواده در پیشگیری از مصرف مواد مخدر
صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه این شهر گفت : خانواده در پیشگیری از مواد مخدر نقش بسزایی دارد لذا بایستی محیط خانه به گونه ای باشد که در شکل گیری ، رشد و سلامت فرزندان نقش آفرین باشد .

به گزارش کوهبنان امید  ،  صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان در خصوص آسیب های اجتماعی و راه های پیشگیری و مبارزه با موادمخدر ، قاچاق کالا همچنین رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی خصوصا رانندگان موتور سیکلت ها مطالبی را بیان داشت .

1578 328 222 1172 1577 عوارض اعتیاد به مواد مخدر تهدید جدی برای جامعه‌ / نقش مهم خانواده در پیشگیری از مصرف مواد مخدر

وی خاطر نشان کرد: افراد سودجو و مخل نظام اقتصادی کشور به منظور فلج کردن کشور از لحاظ اقتصادی با حربه ها و شگردهای مختلف از جمله خرید محصولات کشاورزی و دامداری و انتقال آن به خارج از کشورقصد دارند باعث کمبود اقلام ضروری مردم شوند که هوشیاری همگان می تواند نقشه های آنان را خنثی کند .
ترابی تاکید نمود: متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد چندین تصادف در سطح شهرستان بودیم که با رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان به همراه استفاده از کلاه ایمنی توسط موتور سوران شاهد کاهش چشمگیر این حوادث خواهیم بود .
وی خاطر نشان کرد: چشمان تیز بین پلیس با تمام توان در راستای برخورد و مبارزه با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر راه را بر سوداگران مرگ سد کرده و تا کنون در این راه شهیدان بزرگواری را تقدیم کرده است .
فرمانده انتظامی کوهبنان بیان داشت: اعتیاد به مواد مخدر از مهمترین مشکلات اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه‌محسوب می شود لذا با تدبیر می توان این مهم را کنترل و ریشه کن نمود .
وی افزود: خانواده در پیشگیری از مواد مخدر نقش بسزایی دارد لذا بایستی محیط خانه به گونه ای باشد که در شکل گیری ، رشد و سلامت فرزندان نقش آفرین باشد .
ایشان ادامه داد: والدین باید به نیازهای عاطفی فرزندان خود اهمیت بدهند تا آنان برای جبران کمبود محبت به دنبال جایگزین نباشند لذا والدین باید محبت خود به فرزندان را افزایش دهند و از در دوستی با آنان وارد شوند.
فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید نمود: اگر جوانی در خانه احساس کمبود محبت کرد جذب دوستان خواهد شد و به الگو پذیری از آنان تمایل پیدا می کند که گاهی این مهم باعث مشکلاتی برای جوانان خواهد شد .
وی ابراز داشت : معتاد انسانی حساس است که باید از راه های عاطفی و با نصیحت های بدون تحقیر او را برای ترک آماده کرد و با ایجاد آمادگی روانی و توجه به مسائل عاطفی انگیزه وی برای ترک اعتیاد را تقویت نمود .
انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید