۰:۴۸:۴۹ - سه شنبه ۶ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان -۴۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح پروژه در کوهبنان
فرماندار کوهبنان گفت : امسال ۴۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها را داریم که می تواند در پویایی و رونق شهرستان موثر باشد   به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در مراسم نماز وحدت خطاب به مدیران اجرایی شهرستان بیان داشت شما بعنوان متولیان امر اگر خدمات […]

فرماندار کوهبنان گفت : امسال ۴۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها را داریم که می تواند در پویایی و رونق شهرستان موثر باشد

 

1578 222 1577 فرماندار کوهبنان  ۴۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح پروژه در کوهبنان

به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان در مراسم نماز وحدت خطاب به مدیران اجرایی شهرستان بیان داشت شما بعنوان متولیان امر اگر خدمات و کارها را به خوبی انجام دهید عبادت محسوب می شود حتی اگر کسی از خدمات شما تشکر نکند .
وی گفت تلاش کنیم تمام کارها برای خدا باشد که عبادت محسوب می شود و ثواب بدنبال دارد .
امام جمعه کوهبنان تاکید کرد شهیدان رجایی و باهنر چون کارها را با نام خدا و برای خدا انجام دادند به آرزوی خویش رسیدند و برای همیشه تاریخ ماندگار شدند.
در ادامه حسین سالاری فرماندار کوهبنان بیان داشت اگر چه طول عمر خدمات دولت شهیدان رجایی و باهنر کوتاه بود اما در همین فرصت اندک صادقانه تلاش کردند و در نهایت در همین مسیر به شهادت رسیدند .
وی ادامه امسال ۴۷۰میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها را داریم که می تواند در پویایی و رونق شهرستان موثر باشد .
فرماندار کوهبنان تصریح نمود در بخش زلزله علاوه بر اختصاص منابع قبلی منابع جدید به مردم پرداخت خواهد شد در حالی که سیمان به صورت ویژه هم در بین زلزله زدگان شهرستان کوهبنان توزیع شد .
در این مراسم امام جمعه کوهبنان به نمایندگی از اعضای شورای اداری و تامین از فرماندار کوهبنان بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان با اهدای تمثال مقام معظم رهبری تجلیل نمود .

همزمان با هفته دولت نماز وحدت با حضور امام جمعه و اعضای شورای تامین و اداری در محل فرمانداری کوهبنان برگزار شد .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی