۱۸:۱۹:۱۷ - سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان -برقراری امنیت با همکاری مردم و نیروی انتظامی
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته نیروی انتظامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان به اتفاق جمعی از خبرنگاران مطبوعات ،خبرگزاری ها و سایت های محلی با فرماندهی و پرسنل انتظامی کوهبنان دیدار کردند و ضمن تجلیل از زحمات شبانه روزی پرسنل انتظامی این هفته را به سبز پوشان این نیرو تبرک […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با هفته نیروی انتظامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان به اتفاق جمعی از خبرنگاران مطبوعات ،خبرگزاری ها و سایت های محلی با فرماندهی و پرسنل انتظامی کوهبنان دیدار کردند و ضمن تجلیل از زحمات شبانه روزی پرسنل انتظامی این هفته را به سبز پوشان این نیرو تبرک گفتند و برای فرماندهی معظم کل قوا ونیروهای همیشه بیدار سپاه پاسداران ،نیروهای انتظامی ،اطلاعاتی و بسیجیان همیشه قهرمان آرزوی صحت و سلامتی کردند .

 

328 222 1577 فرمانده انتظامی کوهبنان  برقراری امنیت با همکاری مردم و نیروی انتظامی

صمدالله ترابی فرماندهی انتظامی کوهبنان گفت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که زعامت و رهبری جامعه را سیدی از سلاله پاک رسول الله عهده دار است هر قدم و عملی در راستای گسترش ارزش های اصیل اسلامی و ایرانی عبادت محسوب می شود چون منتهی به امنیت می گردد.
وی ابراز داشت نیروی انتظامی با همکاری و هماهنگی دستگاه های قضایی مکمل است اینجاست که باید با ملایمت ولی با قاطعیت با مجرمان برخورد شود.
فرمانده انتظامی کوهبنان خاطر نشان کرد مردم بایستی نیروی انتظامی را کمک کنندتا با همکاری آنان چنان امنیتی برقرار گردد که دشمن را وادار به عقب نشینی کند همچنان که طی چهل سال گذشته بر همین منوال بوده است .
ترابی خاطر نشان کرد همه باید تحت ارزش های اسلام همچنین منویات و فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری به سمت قانون مداری و قانون گرایی حرکت کنیم چرا که در بحث امنیت نیروهای نظامی ،انتظامی و اطلاعاتی با کسی معامله و شوخی ندارند .
وی افزود بایستی با روحیه جهادی و عملی نمودن اقتصاد مقاومتی مورد نظر فرماندهی معظم کل قوا مشکلات را مرتفع کنیم چرا که امنیت متعلق به همه مردم جامعه است که از زمان تولد تا زمان مرگ ، انسان  نیاز به امنیت و آرامش دارد .

رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان  نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت ایران اسلامی که ام القرای آزادی خواهان و قوت قلب رزمندگان اسلام است نیاز به جامعه ای مقتدردارد .
وی ابراز داشت به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلام نیروی انتظامی نیرویی ولایت مدار ،مقتدر ،مردمی ، محکم و استوار است اینجاست که پلیس مقدر می تواند بهترین امین مردم باشد .
سیف الدینی ابراز داشت مردمی بودن ، رافت ،مهربانی ،گره گشایی ،کارآمدی و تلاش مضاعف را در وجود نیروهای انتظامی شهرستان کوهبنان شاهدیم که در تمامی صحنه ها و مناسبت ها حضوری گسترده دارند و با اقتدار حرکت می کنند .
وی تاکید نمود نیروی انتظامی کوهبنان طی دو سال گذشته در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری تعامل خوبی داشته لذا باید با استمرار کارهای فرهنگی زمینه برای پیشگیری و کاهش جرائم فراهم گردد.

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی