۱۷:۲۴:۳۴ - چهارشنبه ۲۱ شهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان-دشمن به‌دنبال تصویرسازی منفی از نظام/ رسانه‌ها با کارکرد انقلابی شفافیت ایجاد کنند
مراسم افتتاح بسیج رسانه شهرستان کوهبنان با حضور امام جمعه،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ،جمعی از فرماندهان نظامی ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل حوزه شهری موسی بن جعفر کوهبنان برگزار شد. به گزارش کوهبنان امید ،  عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت باید در مقابل دشمنان که جنگ رسانه به راه […]

مراسم افتتاح بسیج رسانه شهرستان کوهبنان با حضور امام جمعه،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ،جمعی از فرماندهان نظامی ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل حوزه شهری موسی بن جعفر کوهبنان برگزار شد.

1578 222 1577 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان دشمن به‌دنبال تصویرسازی منفی از نظام/ رسانه‌ها با کارکرد انقلابی شفافیت ایجاد کنند

به گزارش کوهبنان امید ،  عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت باید در مقابل دشمنان که جنگ رسانه به راه انداخته اند با اطلاع رسانی شفافیت ایجاد کنیم .
وی ابراز داشت در این عرصه استکبار جهانی تصویر سازی مقتدر از دشمن و تصویر سازی منفی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف را دنبال می کند لذا بدنبال تغییر رفتار و تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان تاکیدکرد دشمنان با بهره جستن از ماهواره و فضای مجازی بدنبال ضربه زدن به ما هستنددر حالی که خودشان سر و پا مشکل دارند.
وی خاطر نشان کرد کوچکترین حادثه ای در کشورمان در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی خبرگزاری ها قرار می گیرد که این مهم نشان از آزادی مطبوعات و خبرگزاری ها دارد.
زاهدی ادامه داد نظام ما نظامی دینی و مردمی است که در راس نظام های دموکراسی جهان قرار دارد.
وی یادآور شد باید کارها با روحیه جهادی اجرایی شوند چرا که بسیاری از دستگاه ها با استعداد ویژه و تلاش شبانه روزی جوانان و نوجوانان رقم خورده رسانه ها باید کارها را برجسته کنند و مردم را به آینده امیدوار نمایند چون دشمن در فضای مجازی بدنبال تخریب است .
فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت دشمن بدنبال تصویر سازی منفی علیه نظام مقدس جمهوری است افراد خلاف کار را بعنوان افرادی بیگناه معرفی می کنند تا از آنان اسطوره بسازند در حالی که خودش آن افراد بر اشتباه شان تاکید دارند.
وی بیان داشت دشمنان بدنبال متلاشی نمودن انسجام داخلی هستند در مناسبت های مختلف قوا را زیر سوال می برند یا قوا را علیه هم وا می دارند.
ایشان تاکید نمود در جنگ اقتصادی هم دشمنان بدنبال ایجاد نارضایتی در جامعه هستند که وظیفه خبرنگاران تولید محتواست تا در فضای مجازی به خوبی از نظام اسلامی دفاع کنیم و خدمات انجام شده را بیان کنیم در حالی که دشمنی و تحریم علیه ما به چشم می خورد .
وی ابراز داشت کار کرد رسانه باید انقلابی و جهادی باشد در حالی که دشمنان جنگ اقتصادی و فرهنگی را علیه ما تدارک دیده ولی سپاه پاسداران در مقابل توطئه گران با اقتدار و صلابت ایستاده است .
زاهدی گفت رزمایش اقتدار بسیجیان به مدت دو روز از حرم شهدای گمنام کوهبنان با رژه موتوری آغاز می شود و در ادامه شاهد برگزاری صبحگاه مشترک هستیم که نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و فعالیت جهادگران دارد .

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی