۱:۴۵:۰۷ - شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت کوهبنان
فشار روانی و اقتصادی از مهمترین خواسته های دشمنان است
امام جمعه موقت کوهبنان : ما نقشه دشمن را کاملا می دانیم مردم ایران این مهم را حس می کنند که فشار روانی و اقتصادی از مهمترین خواسته های دشمنان است که بواسطه این ها قصد سیطره دارند که این آرزو را آمریکابه گور می برد .

کوهبنان امید ، نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام سید احمد موسوی امام جمعه موقت و با حضور جمعی از مسوولان ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید .

1578 328 222 1577 فشار روانی و اقتصادی از مهمترین خواسته های دشمنان استامام جمعه موقت کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت هیچ چیز برای انسان برتر و والاتر از تقوای الهی نیست تا سعادتمند دو سرا شود.
وی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم و شهدای دوران دفاع مقدس گفت مراقب باشید دشمن دائما در حال طراحی نقشه های جدید است اگر چه نقشه دشمنان لو رفته اما باید هوشیاری خود را حفط کنیم .
ایشان بیان داشت نباید لحظه ای از توطئه های دشمنان غافل شویم لذا تمامی جریانات سیاسی خصوصا جوانان مراقب باشند میدان را برای دشمنان فراهم نکنند .
حجت الاسلام موسوی تاکید کرد طرفداران آمریکا در جهان رو به کاهش هستند و رئیس جمهور آمریکا امروز منفورترین فرد درجهان است .
وی خاطر نشان کرد ما نقشه دشمن را کاملا می دانیم مردم ایران این مهم را حس می کنند که فشار روانی و اقتصادی از مهمترین خواسته های دشمنان است که بواسطه این ها قصد سیطره دارند که این آرزو را آمریکابه گور می برد .
خطیب جمعه کوهبنان افزود پیشرفت های هسته ای جمهوری اسلامی باعث ترس و وحشت دشمنان شده است لذا آنان بدنبال خباثت هستند.
وی گفت روز ۲۷آذر ماه سالروز شهادت شهید مفتح است که در علم و مدیریت برجسته بود البته دشمن شخصیت های مهم و اثر گذاری را به شهادت رساند که شهادت آنان باعث انسجام مردم و افزایش قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی شد .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید