۱۷:۰۵:۴۵ - شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت سینمای شهر کوهبنان پس از بیست سال
به گزارش کوهبنان امید ، رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن تسلیت ایام شهادت ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت گفت:یکی از اقدامات فرهنگی در سال جاری احیای سینماهاست که در همین راستا و بر اساس طرح سینما سلام مردم بام فرهنگی […]

به گزارش کوهبنان امید ، رحیم سیف الدینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهبنان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن تسلیت ایام شهادت ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت گفت:یکی از اقدامات فرهنگی در سال جاری احیای سینماهاست که در همین راستا و بر اساس طرح سینما سلام مردم بام فرهنگی استان نیز از نعمت سینما و احیای مجدد این مکان فرهنگی در کوهبنان بهره مند خواهند شدند .

364 222 1577 فعالیت سینمای شهر کوهبنان پس از بیست سال

وی ادامه داد:در مرحله اول طرح سینما سلام با استقبال خوب مردم شهرستان مواجه بودیم و این طرح از دو روز گذشته در کوهبنان مجددا آغاز شده و اکران سه فیلم سه بیگانه،مادر قلب اتمی و نهنگ عنبر دو در حال انجام است.
سیف الدینی تصریح نمود:طرح سینما سلام تا پنجم مرداد ماه ادامه خواهد داشت و در صورت استقبال مردم مدت فعالیت تمدید می شود این در حالی است که حدود بیست سال سینمای کوهبنان بلا استفاده بود و امروز شاهد احیای این فضا هستیم .
وی ابراز داشت :مقرر شد به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شهرداری و شورای شهر کوهبنان که صاحب امتیاز هستند کارهای خرید وسایل مورد نیاز نظیر لوازم صوتی ،خرید ویدئو پروژکتور ،لوازم حرفه ای ،کف پوش ،دیوار پوش ،محوطه سازی و زیبا سازی فضای بیرونی ،نصب تابلوی جدید سینماو…صورت پذیرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:در مجموع با کمک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری حدود سی صد میلیون تومان هزینه خواهد شد و در اینده نزدیک انشاالله افتتاح رسمی و آغاز فعالیت دائمی سینمای کوهبنان خواهیم بود .
وی از خبرنگاران ،فرهیختگان و فرهنگیان کوهبنانی درخواست نمود تا با تبیین موضوع در راستای رونق بخشیدن به سینمای کوهبنان اقدام کنند .
انتهای پیام /نامجو کوهبنانی