۱۷:۵۷:۵۴ - چهارشنبه ۲۳ اسف ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور ورزشکاران کوهبنانی
قبور مطهر شهیدان شهر کوهبنان گلباران شد
همزمان با سالروز تشکیل نهاد مقدس بنیاد شهید به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب معاون سیاسی فرمانداری به اتفاق رئیس اداره ورزش و جوانان ،مسئولین هیات های ورزشی و مربیان ورزش کوهبنان قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس شهر کوهبنان گلباران شد .

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با سالروز تشکیل نهاد مقدس بنیاد شهید به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب معاون سیاسی فرمانداری به اتفاق رئیس اداره ورزش و جوانان ،مسئولین هیات های ورزشی و مربیان ورزش کوهبنان قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس شهر کوهبنان گلباران شد .

328 222 1577 174 قبور مطهر شهیدان شهر کوهبنان گلباران شد

در این مراسم حاضرین ضمن قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان های بلند حضرت امام (ره)، شهیدان همیشه جاوید و مقام معظم رهبری تجدید عهد و پیمان نمودند .
در حاشیه این مراسم منصور جعفری رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت ورزشکاران که به مولای متقیان تمسک دارند همواره به گذشت ، جوانمردی و تکریم دیگران اهمیت خاصی می دهند .
وی خاطر نشان کرد از نخستین سال های حرکت امام جوانان و نوجوانان ورزشکار در حمایت از امام و مقتدای خویش مبادرت ورزیدند تا این که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید .
جعفری ادامه داد در دوران تثبیت انقلاب ، دوران دفاع مقدس ،دوران سازندگی و زمان مبارزه با گروه های تکفیری و منافقین ورزشکاران در کنار سایر اقشار حضوری گسترده داشتند .
وی بیان داشت طی چهار دهه گذشته جوانان و نوجوانان ورزشکار بارها در عرصه های ملی و بین المللی زمینه اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی را رقم زدند .
رئیس اداره ورزش و جوانان کوهبنان ابراز داشت در حال حاضر دشمنان تمام تلاش خود را به کار بستند و با بهره ها جستن از ماهواره و شبکه های مجازی در صددند تا جوانان را به آینده نا امید کنند و بین جوانان ورزشکار و انقلاب اسلامی فاصله بیندازد .
وی تاکید کرد اگر بخواهیم راه سعادت را طی کنیم همواره باید گوش به فرمان ولایت و رهبری باشیم و به وصیت نامه و دست نوشته های شهیدان توجه بیشتری داشته باشیم .
ایشان افزود تمام کارهای حضرت امام(ره) بر اساس حکمت و مصلحت است که تاسیس نهاد مقدس بنیاد شهید از این جمله است .
نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید