۱۶:۲۴:۲۴ - پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با پنجمین روز از هفته قوه قضاییه:
قبور مطهر و‌منور شهیدان کوهبنان گلباران شد.
رئیس دادگستری کوهبنان : در هفته قوه قضاییه باید یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران شهیدش را گرامی بداریم شهید بهشتی شخصیتی است که به فرموده حضرت امام (ره) مظلومانه زیست و مظلومانه شهید شد ولی همواره خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بود .

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با پنجمین روز از هفته قوه قضائیه با حضور اعضای شورای اداری کوهبنان ، اعضای شورای تامین شهرستان، جمعی از علما و روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع مقدس در جوار امام زاده سلیمانشاه غبارروبی، گلباران و عطرافشانی شد.
این مراسم با قرائت حدیث کسا همراه بود.
در این مراسم محمد مهدی میرزایی گفت: در هفته قوه قضاییه باید یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران شهیدش را گرامی بداریم شهید بهشتی شخصیتی است که به فرموده حضرت امام (ره) مظلومانه زیست و مظلومانه شهید شد ولی همواره خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بود .
وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی شهرستان با صلابت و اقتدار به کار خود ادامه می دهد در حالی که سیستم دادسرای کوهبنان از سیستم حذف شده ولی تصمیم گیری به صورت واحد شده است .
رئیس دادگستری کوهبنان بیان داشت: در حال حاضر کار مردم سریعتر و زودتر انجام می شود که این مهم با همکاری نیروی انتظامی صورت می گیرد.
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید