۲:۰۹:۰۹ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 
لزوم افزایش تجهیزات و زیر ساخت ها ی حوزه فرهنگی در کوهبنان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  : در حوزه فرهنگ کوهبنان غنی است اما نیاز به افزایش تجهیزات و زیر ساخت ها دارد لذا در کنار ساخت و سازها بایستی شاخص های فرهنگی هم ارتقا پیدا کنند تا به مردم نشاط و روحیه و امید ببخشد .

به گزارش کوهبنان امید ،  محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  در نشست صمیمی هنرمندان  و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر که  در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید . ضمن تبریک روز معلولین گفت معلولیت محدودیت نیست که استاد رجبی خوشنویس مشهور کوهبنانی نمونه همت و تلاش در جامعه معلولین است  .

1578 222 1577 1171 لزوم افزایش تجهیزات و زیر ساخت ها ی حوزه فرهنگی در  کوهبنان

وی تاکید کرد کوهبنان بام فرهنگی استان مفاخر و فرهیختگان فراوانی در طول تاریخ در دامان خود پرورش داده است که منشا خدمات فراوان بودند .

علیزاده خاطر نشان کرد در حوزه فرهنگ کوهبنان غنی است اما نیاز به افزایش تجهیزات و زیر ساخت ها دارد لذا در کنار ساخت و سازها بایستی شاخص های فرهنگی هم ارتقا پیدا کنند تا به مردم نشاط و روحیه و امید ببخشد .

وی ابراز داشت پس از زلزله با هماهنگی ادارات ارشاد استان جشن ها و برنامه های متنوع و خوبی با حضور هنرمندان کشوری و استانی در شهرستان برگزار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان افزود در کنار فعالیت های دینی و مذهبی نیازمند برنامه های فرهنگی و هنری با رویکرد نشاط و شادمانی هستیم .

 وی یادآور شد باید در راستای راه اندازی  موسسات فرهنگی و هنری و آموزشگاه های هنری در کوهبنان اقدام شود که همچون انجمن خوشنویسان بتواند خدمات ارزشمندی به جوانان و نوجوانان کوهبنانی ارائه کند .

علیزاده بیان داشت در برگزاری جشن ها و جشنواره ها باید از ظرفیت های شهرستان استفاده شود و در راستای راه اندازی موسسات فرهنگی و هنری چند منظوره غیر دولتی اقدام گردد.

وی ادامه داد مراکز فرهنگی دیجیتال باید در کوهبنان راه اندازی شود تا پیوند بین صنعت و هنر را شاهد باشیم  و آموزش های لازم به جوانان و نوجوانان علاقمند ارائه شود .

ایشان تصریح نمود سینمای کوهبنان قرار بود با سه سینمای دیگر در استان راه اندازی شود ولی امیدواریم بزودی اولین اکران ها را در دهه فجر داشته باشیم .

علیزاده ادامه داد اعتباری جهت ساخت ساختمان ارشاد و کتابخانه عمومی کوهبنان اختصاص داده شده که در حال حاضر در مرحله طراحی است.

لازم به ذکر است در این نشست صمیمی خبرنگار خبرگزاری فارس ،نماینده کانون های فرهنگی و هنری مساجد ،رئیس اداره ورزش و جوانان ،مشاور جوان فرماندار ،مسولین سایت های کوهبنان امید و ورزش شهرستان،مسوول سمن یادداشتی برای فردا ،نمایندگان دانش آموزان و هنرمندان و…به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

 انتهای پیام  / نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید