۱۹:۲۴:۵۶ - چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار کوهبنان
لزوم راه اندازی اورژانس اجتماعی در کوهبنان توسط بهزیستس شهرستان
فرماندار کوهبنان : خواستار راه اندازی اورژانس اجتماعی از سوی بهزیستی در شهرستان شد و افزود جا دارد با توجه به موقعیت منطقه هر چه سریعتر این مرکز در کوهبنان راه اندازی شود.

به گزارش کوهبنان امید ،  اولین جلسه مشترک شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر و کمیته سلامت روان کوهبنان به ریاست فرماندار و با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر اعضا در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد .

1578 %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1172 1577 لزوم راه اندازی اورژانس اجتماعی در کوهبنان توسط بهزیستس شهرستان

در ابتدای این جلسه حسین سالاری فرماندار کوهبنان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه خواستار راه اندازی اورژانس اجتماعی از سوی بهزیستی در شهرستان شد و افزود جا دارد با توجه به موقعیت منطقه هر چه سریعتر این مرکز در کوهبنان راه اندازی شود.

وی خواستار برگزاری دورهای آموزش خانواده عمومی با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری ادارات فرهنگی و بهداشت و درمان شد و افزود جا دارد به صورت خصوصی برخی خانواده ها با مشاورین ملاقات داشته باشند.

فرماندار کوهبنان ابراز داشت بحث اجتماعی کردن مواد مخدر مورد نظر است چون مبارزه صرف جواب نمی دهد در حالی که نیروهای نظامی ،انتظامی و اطلاعات با عوامل توزیع و مصرف مواد برخورد جدی دارند باز هم  شاهد فعالیت دشمنان در این عرصه هستیم.

وی خاطر نشان کرد همگان باید در شهرستان با نیروی انتظامی همکاری و هماهنگی داشته باشند تا بتوان با سهولت با عوامل توزیع و مصرف مواد مخدر صنعتی و سنتی مبارزه کرد .

سالاری بیان داشت در بحث آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر همه ی دستگاه های فرهنگی بایستی تلاش کنند و در این راستا ائمه جمعه و جماعت نقش مهمی می توانند ایفا و به خانواده ها آگاهی بدهند.

وی تاکید کرد امر به معروف و نهی از منکر در کاهش آسیب های اجتماعی اثر گذار است همگان باید به این دستور مهم اسلام توجه خاصی داشته باشیم و با حساسیت و ظرافت کار کنیم .

در ادامه روح الله ابراهیمی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت در سال گذشته در هر فصل چهار جلسه با حضور دانش آموزان و والدین به صورت جداگانه با موضوع آسیب های اجتماعی با همکاری آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

وی خاطر نشان کرد با توجه به تلاش دشمنان در راستای ضربه زدن به کانون گرم خانواده ها جلسات ویژه تحکیم خانواده با حضور اساتید برجسته و مشاورین کشوری و استانی برگزار شد.

انتهای خبر  – نامجو کوهبنانی