۱۹:۱۹:۱۷ - پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهردار کوهبنان
لزوم همکاری مردم در جهت عمران آبادانی شهر کوهبنان
شهردار کوهبنان گفت : از ابتدای زلزله دوستان هلال احمر ،بنیاد مسکن ،فرمانداری و…. تلاش کردند تا آلام مردم زلزله زده شهرستان کاهش پیدا کند در حالی که امروز شهر ما به شهری نو مبدل می شود لذا همه باید کمک کنند تا عمران و آبادانی بیشتر شهر را شاهد باشیم .

به گزارش کوهبنان امید ،  یاسر محسنی شهردار کوهبنان  در جشن بزرگ یلدا  گفت در سال گذشته در شب یلدا خاطره ای تلخ به جا ماند اما خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم در حالی که یلدا جز فرهنگ غنی اسلامی است و باید بدان توجه شود.

1578 328 222 1577 لزوم همکاری مردم در جهت عمران آبادانی شهر کوهبنان

وی خاطر نشان کرد امشب میزبان هنرمند کشوری و گروه اکسنت از مرکز استان هستیم لذا از ادارات ورزش و جوانان و ارشاد اسلامی تقدیر می کنم.

شهردار کوهبنان تاکید کرد از ابتدای زلزله دوستان هلال احمر ،بنیاد مسکن ،فرمانداری و…. تلاش کردند تا آلام مردم زلزله زده شهرستان کاهش پیدا کند در حالی که امروز شهر ما به شهری نو مبدل می شود لذا همه باید کمک کنند تا عمران و آبادانی بیشتر شهر را شاهد باشیم .

وی خاطر نشان کرد شهرداری در بحث زیبا سازی گام هایی برداشته زیبا سازی ورودی شهر ،ساخت چندین بوستان صورت گرفته و تغییر المان میدان شهدا در حال انجام است البته روکش آسفالت خیابان برهان الدین و ساخت بوستان دهمیر در دستور کار قرار دارد .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید