۱۳:۳۷:۵۰ - جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم پیگیری مسئولین در خصوص راه اندازی پزشکی قانونی و اداره ثبت اسناد و املاک در شهرستان کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، حسین رمضانی زاده ریاست دادگستری شهرستان کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه کوهبنان ضمن اشاره به ایام شهادت شهید بهشتی بیان داشت: شهید بهشتی الگوی اقتدار و استقلال دستگاه قضایی بود به گونه ای که ایشان ضمن داشتن اقتدار ،دارای دانش قضایی بسیار خوبی در جهت تصدی منصب قضا بود که […]

به گزارش کوهبنان امید ، حسین رمضانی زاده ریاست دادگستری شهرستان کوهبنان در جمع نمازگزاران جمعه کوهبنان ضمن اشاره به ایام شهادت شهید بهشتی بیان داشت: شهید بهشتی الگوی اقتدار و استقلال دستگاه قضایی بود به گونه ای که ایشان ضمن داشتن اقتدار ،دارای دانش قضایی بسیار خوبی در جهت تصدی منصب قضا بود که همین خصوصیات الگوی خوبی برای قضات می باشند.

1578 328 222 1577 لزوم پیگیری مسئولین در خصوص راه اندازی پزشکی قانونی و  اداره ثبت اسناد و املاک در شهرستان  کوهبنان

رمضانی زاده تاکید کرد :کوهبنان بر اساس شاخص های اعلامی و نرخ جرایم جز امن ترین حوزه های قضایی استان کرمان به شمار میرود که این امر با تلاش مسوولین قضایی و انتظامی و اجرایی شهرستان محقق شده است.
وی عنوان کرد :در زمینه ارتکاب جرایم خشن از جمله قتل و آدم ربایی در یک سال گذشته شاهد کاهش ۱۰۰ درصدی بودیم.و با تلاش های انجام شده از ناحیه دادگستری شهرستان و مسوولین مربوطه علی الخصوص شورای پیشگیری از وقوع جرم ارتکاب جرایم حمل و نگهداری و خریدو فروش مواد مخدر، سرقت ، نزاع دسته جمعی و … با کاهش چشمگیر مواجه شده است.
رمضانی زاده ادامه داد :در زمینه مبارزه با زمین خواری با همکاری اداره مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی حدود ۱۰ هکتار از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شد.
رئیس دادگستری کوهبنان در خصوص عدم وجود پزشکی قانونی و اداره ثبت اسناد و املاک در شهرستان گفت : علیرغم آماده شدن زیرساخت های لازم عدم استقرار این دو اداره مشکلات عدیده ای را برای شهروندان کوهبنانی فراهم نموده که امید است مسوولین در این زمینه پیگیری لازم را به عمل بیاورند.
نامجو کوهبنانی