۱۹:۱۶:۱۹ - شنبه ۱۹ اسف ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خطیب جمعه کوهبنان 
مدیریت کشور بایداز اندیشه بیگانه پرستی پاک شود.
امام جمعه کوهبنان گفت : مدیریت کشور باید از اندیشه بیگانه پرستی پاک شود افراد سالم در مدیریت ها قرار گیرند مردم قدردان مسئولین خدمتگزار باشند و آنان را حمایت کنند و مسئولین هم نگاهشان به حمایت مردم و رفع مشکلات آنان باشد .

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز جمعه این هفته شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام عباس جعفری و با حضور جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی شهرستان در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار شد .

1578 328 222 1577 مدیریت کشور بایداز اندیشه بیگانه پرستی پاک شود.

امام جمعه کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی با استناد به آیات و روایات گفت احسان به بندگی در حقیقت احسان به خود انسان است که خود را بیمه نموده لذا در اسلام بر صدقه ، زکات و…. سفارش شده تا اموال انسان پاکیزه شود و وجود انسان مطهر گردد.

وی خاطر نشان کرد خیرین با انجام کار خیر آرامش پیدا می کنند چون دادن و گرفتن زکات و صدقه ارزشمند است که خداوند پاداش کار را می دهد .

خطیب جمعه کوهبنان تاکید کرد با دادن زکات وجود انسان پاکیزه می شود باعث افزونی و بیمه مال انسان می گردد و اموال انسان از طمع دیگران به دور می ماند اموال و انفس انسان پاکیزه می شود و فقر از جامعه رخت بر می بندد .

وی تصریح نمود با صدقه در حقیقت صداقت انسان ثابت می شود البته باید انفاق در راه خدا داشته باشیم تا از بلاها و گرفتاری ها در امان بمانیم .

ایشان ادامه داد باید از چیزهای با ارزش بخشش و انفاق کنیم چون خداوند این ها را به ما عطا کرده البته کسانی که این حرف ها را قبول ندارند در حقیقت به خودشان ظلم می کنند .

حجت الاسلام جعفری یادآورشد انسان مومن باید از فرصت ها جهت انجام کار خیر استفاده کند چون این کار ماندگار است و در دنیا و آخرت اثرات آن را خواهد دید.

وی بیان داشت در ماه پر خیر و برکت رجب قرار داریم خود را برای میهمانی ماه مبارک رمضان آماده کنیم در ماه رجب بر روزه داری سفارش شده ماهی که میلاد امام باقر (ع) را داریم و به روایتی میلاد امام هادی(ع) هم در این ماه قرار دارد .

ایشان افزود سنت اعتکاف را داریم لذا ثبت نام از متقاضیان در شهرستان آغاز شده با مراجعه به دفتر امام جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی خصوصا جوانان از این فرصت طلایی استفاده کنند .

امام جمعه کوهبنان گفت کمک به اطعام معتکفین را در دستور کار قرار دهیم در حالی که قیمت ها به دلیل سو مدیریت ها افزایش پیدا کرد البته در جشن نیکوکاری هم شرکت کنید. وی یادآور شد باید همچنان کمک به ساخت و ساز حرم اهلبیت هم در دستور کار قرار گیرد صحن حضرت زهرا (س) در جوار حرم مطهر مولای متقیان و صحن حضرت زینب(س) در جوار حرم مطهر امام حسین(ع)  و ساخت گنبد حرم مطهر سید الشهدا با کمک های شما در حال انجام است .

ایشان بیان داشت کمک های شما در ساخت و ساز حرم مطهر شهدای گمنام شهر کوهبنان باید سرعت بیشتری بگیرد تا با پول های کم کارهای بزرگی انجام شود .

حجت الاسلام جعفری گفت امام باقر(ع) بهترین الگوی جهاد علمی  برای جوانان است البته نشر فرهنگ اهلبیت از کلاس درس حضرت آغاز شد جوانان از فضای معنوی انقلاب بهره ببرند و هم در تولید علم  و هم در راستای معنویت خویش گام بردارند در حالی که باید از علوم قران و در کنار آن از محضر اهلبیت جوانان بهره ها ببرند .

وی تاکید نمود در آستانه سالروز تاسیس بنیاد شهید بدست حضرت امام (ره) هستیم نهاد مقدسی که باید در راستای گرامی داشت یاد شهدا گام بردارد.

ایشان خاطر نشان کرد انتصاب رئیس جدید دستگاه قضا توسط مقام معظم رهبری را داشتیم در حالی که معظم له بر این دستگاه حساسیت خاصی دارند لذا شخصیتی با سابقه درخشان و بهره مندی از مدیریت و فقاهت بر مدیریت این دستگاه قرار گرفت.

خطیب جمعه کوهبنان ابراز داشت دستگاه قضایی مبارزه با فساد را با قاطعیت در راس کار ها قرار دهد تا مردم و نظام نفس راحتی از افراد سودجو ببرند.

وی تاکید نمود باید دست افراد بانفوذ قطع شود در شرایط سخت اقتصادی که بواسطه دشمنی ها و کج سلیقه گی هاست مسئولین ساده زیستی را در دستور کار قرار دهند جلسات پر خرج را کم کنند و بفکر مردم باشند .

امام جمعه کوهبنان افزود هشدارهای رهبر معظم انقلاب را مسئولین مد نظر قرار دهند بدانند اروپایی ها هم قابل اعتماد نیستند چون نوکری آمریکا و اسرائیل را دارند مشکلات کشور را گره به خارج نزنند برجام خسارت محض بود مجلس و دولت باید توانایی های داخل را تقویت و حمایت کنند و به داخل اعتماد کنند.

وی ادامه داد مدیریت کشور باید از اندیشه بیگانه پرستی پاک شود افراد سالم در مدیریت ها قرار گیرند مردم قدردان مسئولین خدمتگزار باشند و آنان را حمایت کنند و مسئولین هم نگاهشان به حمایت مردم و رفع مشکلات آنان باشد .

انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید