۱۷:۰۳:۳۶ - چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر آموزش و پرورش کوهبنان -توزیع بسته های حمایتی بین دانش آموزان نیازمند در کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها با حضور امام جمعه ،معاونت عمرانی فرمانداری ،فرماندهان نظامی و انتظامی ،مسوولان ادارات آموزش و پرورش ،کمیته امداد ،ورزش و جوانان ،معاونین و کارشناسان اداری ،جمعی از فرهنگیان در دبستان دخترانه فاطمیه کوهبنان همراه با اجرای چندین برنامه فرهنگی و مسابقه به همت […]

به گزارش کوهبنان امید ، همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها با حضور امام جمعه ،معاونت عمرانی فرمانداری ،فرماندهان نظامی و انتظامی ،مسوولان ادارات آموزش و پرورش ،کمیته امداد ،ورزش و جوانان ،معاونین و کارشناسان اداری ،جمعی از فرهنگیان در دبستان دخترانه فاطمیه کوهبنان همراه با اجرای چندین برنامه فرهنگی و مسابقه به همت سازمان دانش آموزی و کمیته امداد شهرستان برگزار گردید .

328 222 1577 مدیر آموزش و پرورش کوهبنان  توزیع بسته های حمایتی بین دانش آموزان نیازمند در کوهبنان

در این مراسم سید محمد رضا حسینی مدیر آموزش و پرورش کوهبنان گفت امروز دستانی سخاوتمند محبت های خود را در داخل پاکت هایی از مهر قرار دادند تا لبخند را بر لبان دوستان و همکلاسی های خود بنشانند.
وی ابراز داشت قبل از بازگشایی مدارس ضمن شناسایی دانش آموزان نیازمند تلاش شد که بسته ها و پکیج هایی تهیه شود لذا از حساب خیریه همکاران مبلغی جهت کمک به دانش آموزان برداشت شد .
حسینی ادامه داد با همکاری بسیج و آموزش و پرورش بسته هایی در بین دانش آموزان نیازمند مدارس توزیع شد ولی این بسته ها به تمام دانش آموزان مدارس و تربیت کوهبنان به صورت ویژه اهدا شده و توزیع همچنان ادامه دارد .
در ادامه حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت ماه مهر و مهربانی است لذا بهترین فصل زندگی در دوران کودکی و نوجوانی است که انسان می تواند در محضر خداوند و انبیا و معلمین به بهترین نحو تربیت شود .
وی تاکید کرد باید تلاش کنیم تا تربیت خدایی را کسب کنیم در محضر شهدای کربلا بصیرت و معرفت حسینی را بیاموزیم تا در این ایام هم درس بخوانید و به دیگران درس بدهیم .
امام جمعه کوهبنان خاطر نشان کرد باید مهربانی خود را بین همدیگر تقسیم کنیم همان گونه که پیامبر اعظم و انبیای الهی در این راستا پیش قدم بودند و حضرت امام (ره) هم در فرصت کوتاهی پس از پیروزی انقلاب اقدام به تاسیس نهاد مقدس کمیته امدادنمود.
حجت الاسلام جعفری ابراز داشت این نهاد مقدس با کمک اولیه بنیانگذار کبیر انقلاب شکل گرفت در حالی که طی چهار دهه گذشته خدمات معیشتی ،جهیزیه ،درمان ،فرهنگی و..فراوانی ارائه نموده است .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی