۰:۲۸:۵۳ - دوشنبه ۱۴ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام ره و شهدای ۱۵ خرداد
مراسم روضه خوانی و مرثیه سرایی با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به ولایت و رهبری در حسینیه محبان  ولایت حوزه شهری برگزار گردید
در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام ره و شهدای ۱۵ خرداد مراسم روضه خوانی و مرثیه سرایی با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به ولایت و رهبری در حسینیه محبان  ولایت حوزه شهری برگزار گردید این مراسم با روضه خوانی، مداحی و مرثیه سرایی همراه بود.

به گزارش کوهبنان امید ،  در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام ره و شهدای ۱۵ خرداد مراسم روضه خوانی و مرثیه سرایی با حضور جمعی از عاشقان و ارادتمندان به ولایت و رهبری در حسینیه محبان  ولایت حوزه شهری برگزار گردید این مراسم با روضه خوانی، مداحی و مرثیه سرایی همراه بود.

در این مراسم حجت الاسلام حاج رضا شبانی از اساتید حوزه و دانشگاه بیان داشت برای بندگی خدا انسان هر لحظه نیاز به هدایت و راهنمایی دارد که این هدایت توسط ائمه و انبیای الهی ترسیم می شود .

وی با استناد به دعای ابوحمزه گفت خداوند ستار العیوب است در حالی که انسان هر لحظه بدلیل غفلت و فریب خوردن ممکن است گناه کند البته ستارالعیوبی خداوند باعث شد که انسان مغرور گردد و بر گناه اصرار بورزد .

حجت الاسلام شبانی ابراز داشت حال که ما گناه می کنیم تنها خداست که می تواند با رحمت و رفعت خودش با ما برخورد کند و ما را مورد بخشش خویش قرار دهد.

وی تصریح کند اگر حبل و ریسمان الهی قطع گردد دیگر کسی توان نجات ما را نخواهد داشت جز این که در قیامت ما افسوس می خوریم که تمام کارهای پنهان و آشکار بر ما عرضه می شود و از کوچکترین کار و عملی چشم پوشی نشده است.

ایشان ادامه داد خدا در خلوت ها شاهد بر اعمال ماست در حالی که در قیامت خود قاضی بر اعمال ماست لذا باید امید به رحمت و وسعت بخشندگی خدا داشته باشیم.

استاد حوزه و دانشگاه گفت خدا بهترین کسی که می تواند دست انسان را بگیرد لذا برای تقرب باید به خداوند و دین اسلام توسل و تمسک  داشته باشیم و به قران  پناه ببریم .

انتهای پیام  -نامجو کوهبنانی

 

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید