۳:۳۲:۲۸ - دوشنبه ۲۲ مرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم پرفیض دعای عرفه در کوهبنان برگزار شد
با حضور جمعی از عاشقان و دلدادگان حسینی در کوهبنان دعای عرفه در حرم مطهر امام‌زاده سلیمانشاه و در جوار قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع طنین انداز شد .

به گزارش کوهبنان امید ،  با حضور جمعی از عاشقان و دلدادگان حسینی در کوهبنان دعای عرفه در حرم مطهر امام‌زاده سلیمانشاه و در جوار قبور مطهر و منور شهیدان هشت سال دفاع طنین انداز شد .

%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa 328 222 1577 مراسم پرفیض دعای عرفه در کوهبنان برگزار شد

در طی سال برخی روزها از عظمت و برکت خاصی برخوردار هستند که انسان می تواند با دست خالی اما با دل شکسته خود را به حضرت حق نزدیک کند و واقعا به درگاه خداوند برگردد که روز عرفه از جمله این روزهاست .
خداوند با رافت و مهربانی بندگان مقرب خود را دعوت می کند تا با واسطه قرار دادن حضرت ابا عبدالله با دعا و ندبه بر سر سفره جود و احسان خدا قرار گیرند و با اشک‌چشم خود را در چشمه انابه شستشو دهند و شیطان را در بند و حصارواقعی قرار دهند .
امروزدرهای رحمت و معفرت خداوند باز شده جا دارددر لحظات نورانی و‌مقدس انسان خود را به خدا نزدیک کند تا رحمت الهی را از آن خود کند در حالی که عمر انسان به سرعت در حال گذر است و ممکن است فرصت توبه پیدا نکند باید قدر این روز را بدانیم .
اگر خواستار سعادت دنیا و آخرت هستیم باید از عمق وجود خدا را بخوانیم و از حضرت حق بخواهیم از گناه و خطای ما در گذرد.
مردم‌کوهبنان در روز عرفه هم نواده امام جعفر صادق (ع) و هم شهیدان هشت سال دفاع مقدس که فرهیخته گان و برگزیدگان قرن معاصر هستند را واسطه قرار دادند تا رحمت خدا را کسب کنند .
نامجو کوهبنانی

بر چسب ها: ,
تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید