۱۸:۴۲:۴۷ - پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان کوهبنان
مردم؛ یاری‌رسان انقلاب در تمامی برهه‌ها/ دشمن همواره دنبال دسیسه است
رضا توکلی با بیان اینکه دشمن در حال دسیسه برای انتخابات سال آتی است، گفت: مشارکت مردم در تمام صحنه‌ها یاری‌رسان انقلاب اسلامی بوده است که این مهم را نیز در انتخابات شاهد هستیم.

به گزارش کوهبنان امید ،  همایش بصیرتی اعضای شبکه دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان شهرستان کوهبنان در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کوهبنان برگزار گردید .

328 222 1577 %d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%b3%db%8c مردم؛ یاری‌رسان انقلاب در تمامی برهه‌ها/ دشمن همواره دنبال دسیسه است رضا توکلی سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان کوهبنان گفت فتنه سال ۸۸درس های بزرگی به ما داد در حالی که هیچ تقلبی صورت نگرفته بود در شمارش آرای شهرستان کوهبنان با توجه به بازشماری هیچ تغییری بوجود نیامد .
وی بیان داشت انتخابات در کوهبنان با صحت و سلامتی برگزار شد گرچه برخی افراد بر ابطال انتخابات تاکید داشتند در حالی که مطمئن بودند هیچ تقلبی در کار نبود .
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان کوهبنان تاکید کرد دشمن در حال دسیسه برای انتخابات سال آتی است  در حالی که ما از نعمت ولایت و رهبری و مردمی ولایی برخورداریم .
وی ابراز داشت مشارکت مردم در تمام صحنه ها یاری رسان انقلاب اسلامی بوده که این مهم را در انتخابات شاهد هستیم .

محمد علمی رئیس دفتر نظارت انتخابات استان کرمان گفت
در دهه بصیرت و بلوغ انقلاب اسلامی و در آستانه جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم البته فتنه ها تمام نشده در حالی که آینده تشخیص فتنه دشوارتر خواهد بود.
وی تاکید کرد انسان تا خود را نشناسد فتنه ها است و دشمن تا به ارزش وجودی خود پی نبرد و ارزش نور را نداند دنبال فتنه است در حالی که انسان خلیفت الله است.
ایشان افزود انسان زیباترین موجود خلقت است که می تواند زشت ترین هم باشد اینجاست که باید قدر خود را بشناسیم تا همواره خادم ترین موجود باشیم .
علمی بیان داشت انسان موجودی عجیب و ناشناخته است که باید بصیرت پیدا کند و تابع عقل باشد در حالی که همواره جبهه حق و باطل وجود داشته است.
وی تصریح نمود جبهه پیامبران و مومنین همواره ثابت قدم مانده در حالی که گروهی دنبال دنیا و افراد ملحد هستند و در برابر آنان مومنین و موحدان قرار دارند.
ایشان افزود در گذشته گروهی در جبهه استکبار مسقر بودند اما گروهی در مقابل تاریکی ها ایستادند در حالی که روس ها و آمریکایی ها حتی در استان کرمان نفوذ کرده بودند و معادن مس و ذغال سنگ بدون جاده بودند با توجه به این که درآمد نفت بسیار زیاد بود .
رئیس دفتر نظارت انتخابات استان کرمان ابراز داشت در زمان گذشته فقط یک مرکز آموزش عالی در شهر کرمان داشتیم بر مجالس روضه خوانی نظارت جدی داشتند که حرفی علیه حکومت نزنند .
وی تاکید کرد در مدارس و ادارات خبری از نماز نبود اما با پیروزی انقلاب خطرناک ترین افراد کنار زده شدند لذا نباید با این افراد دوستی و رفاقت داشته باشیم .
ایشان ادامه داد از دولت موقت تا امروز عده ای هستند که بدنبال ارتباط با آمریکا هستند البته همه باید در برابر فتنه موضع بگیرند کسانی که فتنه کردند و کسانی که برای رفع حصر تلاش می کنند فتنه سال ۸۸را محکوم نمی کنند.
علمی یادآور شد امام هیچ وقت در برابر آمریکا کوتاه نیامد و سازش با استکبار را کاری قبیح می دانست در حالی که امروز شعار عده ای شده است .
وی بیان داشت امروز آمریکا از منطقه پا به فرار گذاشته چون هیچ عزت و قدرتی در منطقه ندارد و بدنبال بیرون بردن نیروهای خود از سوریه است که این مهم نشان از قدرت انقلاب اسلامی دارد .
ایشان افزود با رهمنودهای مقام معظم رهبری شرکت های دانش بنیاد فعال شدند ما از نظر نظامی حرف اول را در منطقه می زنیم از نظر اقتصادی عده ای سو استفاده کردند .
وی تاکید کرد اگر بخواهیم حق را از باطل تشخیص دهیم باید آنها را با ملاک های دین بسنحیم وخود را به خدا نزدیک کنیم .
علمی خاطر نشان کرد باید تلاش کنیم از نظر دانش هسته ای خودکفا باشیم که این مهم باعث پیشرفت در تمامی عرصه ها خواهند شد .
انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید