۱۵:۳۴:۰۹ - دوشنبه ۵ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
مردم‌ انتخاب اصلح را انجام دادند و فراتر از جناح بندی های سیاسی عمل کردند.
امام جمعه کوهبنان : مردم‌ کلام حضرت امام (ره) و شهیدان همچنین پیروی از ولایت را سرلوحه کار خویش قرار دادند و با استناد به منویات مقام‌ معظم رهبری و با شناخت، انتخاب اصلح را انجام دادند و فراتر از جناح بندی های سیاسی عمل کردند.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام ولادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت مجلس جشن با شکوهی با حضور ائمه جمعه کوهبنان و بخش طغرالجرد،مسئولین اجرایی و قضایی شهرستان،منتخب مردم شهرستان های زرند وکوهبنان ، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین ستادهای انتخاباتی، جمعی از علما، روحانیون و مردم ولایت مدار کوهبنان در حسینیه سید الشهدا(ع)شهرستان برگزار شد.
در ابتدای این مراسم سید محمد تقی روح الامینی رئیس ستاد انتخاباتی عفت شریعتی کوهبنانی گفت: در آستانه ی انتخابات وقتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ایشان را معرفی کرد خداوند قلوب مردم را به هم نزدیک کرد که گامی در جهت توسعه و آبادانی منطقه باشد.
وی خاطر نشان کرد: انتخاب مردم آگاهانه بود باید در جهت توسعه شهرستان مظلوم کوهبنان و کارگرانی که در اعماق درونی زمین کار می کنند گام برداریم.
در ادامه عباس ایرانمنش گفت: با مجلس جدید قلب دشمن از کار خواهد افتاد باید از دکتر امیری نماینده تشکر کرد که در این دوره سکوت اختیار کرد تا مردم خودشان تصمیم گیر باشند.
وی تاکید کرد : باید به خود ببالیم در حالی که یکی از نوادگان حضرت زهرا(س) منتخب مردم شد که ولایی است.
یادگار دوران دفاع مقدس گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان های زرند و کوهبنان با توکل به خدا اقدام کرد و‌منتخب مردم هم با صداقت وارد عرصه شد در حالی که با بیش از ۱۰۰۰ ساعت کاری شورای ائتلاف گام های خوبی برداشت نظر به این‌که اکثر اعضای پای امضا و صداقت شان ماندند.
وی تاکید نمود: خانم شریعتی همواره صداقت را پیشه کار خود قرار داد در حالی که ایشان حدود ۴۵ هزار رای آورد و منتخب مردم شد.
در ادامه حجت الاسلام عباس جعفری با تبریک میلاد امام باقر(ع) گفت: مردم در دوم اسفند حماسه آفریدند که برگزاری جشن شکرگزاری برای این مهم امری ضروری بود.
وی تاکید کرد: خدا دلها را روشن کرد تا سمت و سوی موفقیت طی شود در حالی که دشمنان هزینه ها کردند تا مردم حضوری کمرنگ‌ در انتخابات داشته باشند اما حضور حماسی مردم در این‌ عرصه دشمنان را ناامید کرد.
امام جمعه کوهبنان افزود: مردم‌ کلام حضرت امام (ره) و شهیدان همچنین پیروی از ولایت را سرلوحه کار خویش قرار دادند و با استناد به منویات مقام‌ معظم رهبری و با شناخت، انتخاب اصلح را انجام دادند و فراتر از جناح بندی های سیاسی عمل کردند.
وی خانم شریعتی را پرورش یافته مکتب علما دانست و افزود: ایشان از بزرگان کوهبنانی هست که در جوار علی بن موسی الرضا(ع) پرورش یافت .
حجت الاسلام جعفری ابراز داشت: مردم زرند گل کاشتند مردمی که بسیار خوب بودند و هستند لذا در سایه وحدت انتخابی اصلح را انجام دادند امید مردم بود که مجلسی انقلابی و کارآمد شکل بگیرد.
وی بیان داشت: باید از دکتر امیری نماینده فعلی هم تشکر کنیم و قدردان منتخب مردم باشیم که‌با قدرت وارد عرصه انتخابات شد.
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: ورود دکتر شریعتی باعث وحدت بین جناح های سیاسی و‌مردم شهرستان های زرند و کوهبنان شد
باید در پرتو منویات مقام معظم رهبری مدافع اسلام و انقلاب باشیم. وی تصریح نمود: به روح بلند سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سلام و درود می فرستیم ایشان مردمی و طرفدار مستضعفان بود و با وصیت نامه اش همه را حول محور ولایت و رهبری جمع نمود.
حجت الاسلام جعفری بیان نمود: مسئولین از ماه ها پیش تلاش کردند تا انتخاباتی در خور شان نظام اسلامی برگزار شود که چنین هم شد لذا جای تقدیر است.

انتهای پیام – نامجو کوهبنانی