۱۵:۳۸:۴۲ - دوشنبه ۵ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
مردم در پیش آمد های ناگوار صبور باشند
‌حجت‌الاسلام عباس جعفری با بیان اینکه انسان مؤمن باید در پیشامدهای ناگوار صبر داشته باشد، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هموطنان عزیز باید به رعایت بهداشت فردی توجه خاصی داشته باشند.

به گزارش کوهبنان امید ،  همزمان با ایام‌ولادت با سعادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت نماز وحدت کوهبنان با حضور اعضای شورای اداری و تامین به میزبانی دفتر امام جمعه در مسجد صاحب الزمان (عج) شهرستان برگزار شد.
در این مراسم‌حجت الاسلام عباس جعفری گفت: در آستانه ی ماه رجب و ایام ولادت باسعادت امام باقر(ع) قرار داریم شخصیتی که در اول ماه رجب سال ۵۷ هجری بدنیا آمد که نام مبارکش هم نام پیامبر است .
وی تاکید کرد: باقر العلوم از القاب این امام همام است در زمان ایشان علوم اهلبیت احیا شد و اسلام واقعی در اختیار مردم قرار گرفت.
امام جمعه کوهبنان افزود: در زمان امام باقر(ع) سب مولای متقیان برداشته شد لذا تعلیم علم و بیان روایت و حدیث در این دوران رونق گرفت و در زمان امام صادق(ع) به اوج خود رسید.
وی خاطر نشان کرد: کمال ، رشد و تعالی انسان در سه چیز است که آگاهی در دین از آن جمله است باید بهداشت فردی را انسان توجه خاص داشته باشد تا از بیماری ها جلوگیری شود در غیر این صورت همه گرفتار بیماری ها خواهند شد.
وی بیان داشت: صبر در پیشامدهای ناگوار را انسان مومن باید مد نظر داشته باشد و در زندگی خود برنامه داشته باشد در مسائل معنوی به بالا دست و در مسائل مادی به زیر دست خود توجه کند.
نامجو‌کوهبنانی