۱۸:۰۶:۳۹ - یکشنبه ۱۳ آبا ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«مرگ بر آمریکا» شعار ملی ایران اسلامی است
به گزارش کوهبنان امید ، مراسم یوم الله ۱۳ آبان در کوهبنان با حضور گسترده مسوولان،فرماندهان نظامی و انتظامی،علما و روحانیون ،دبیران  ،دانش آموزان ،دانشجویان و خانوادهای معزز شهیدان ،جانبازان و ایثارگران برگزار شد.   راهپیمایان با پیمودن بلوار حضرت امام ،میدان امام خامنه ای ،چهار راه امام ،خیابان شریعتی خود را آموزش و پرورش […]

به گزارش کوهبنان امید ، مراسم یوم الله ۱۳ آبان در کوهبنان با حضور گسترده مسوولان،فرماندهان نظامی و انتظامی،علما و روحانیون ،دبیران  ،دانش آموزان ،دانشجویان و خانوادهای معزز شهیدان ،جانبازان و ایثارگران برگزار شد.

1578 222 1577 «مرگ بر آمریکا» شعار ملی ایران اسلامی است

 

راهپیمایان با پیمودن بلوار حضرت امام ،میدان امام خامنه ای ،چهار راه امام ،خیابان شریعتی خود را آموزش و پرورش کوهبنان رساندند و با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و ایادی آنان را به نمایش گذاشتند .

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان گفت  خداوند حضرت موسی را فرستاد تا مردم را به سوی نور دعوت کند و ایام الله  را به آنان یادآوری کند .

وی ابراز داشت ایام الله نشانه هایی  برای انسان های صبور و شکور است امروز روز مقدسی است در سال ۴۳حضرت امام(ره) را تبعید کردند و در روز ۱۳آبان سال ۵۷عوامل اسکتبار دانش آموزان را به شهادت رساند و در ۱۳ آبان ۵۸مردم مرکز فتنه ها را شناختند لذا دانشجویان پیروز خط امام با تسخیر این مکان، انقلابی بزرگتر ایجاد کردند .

امام جمعه کوهبنان ابراز داشت تاریخچه برخورد آمریکا با ما سرشار از ظلم ،جنایت و خیانت است قبل از انقلاب از دولت سخیف پهلوی حمایت می کردند و پس از پیروزی انقلاب از روی عناد و خباثت با ملت ایران برخورد کردند .

وی شعار مرگ بر آمریکا را شعار ملی ایران اسلامی دانست و افزود امروز مردم جهان هم فهمیدند که دشمن اصلی آنان آمریکاست که همواره از فتنه ها و شرارت ها حمایت می کند .

ایشان خاطر نشان کرد امروز آمریکا در جهان تنها می ماند و به فرموده مقام معظم  رهبری زوال و نابودی آمریکا قطعی است.

حجت الاسلام جعفری تاکید کرد ما از شهادت ،تحریم ها و تهدیدها هراسی نداریم و تحریم های همه جانبه ای که آنان ذکر می کنند آثاری از خیانت آنان است که بازهم تو دهنی خواهند خورد.

وی یادآور شد انقلاب اسلامی نشات گرفته از قیام عاشوراست لذا شاهد حضور همایش ۲۰میلیونی در اربعین حسینی بودیم که نشان از اتحاد و همدلی جهان اسلام دارد .

ایشان افزود حرکت اربعین مردمی است که افتخاری برای دولت هاست چهل سال مقاومت و حضور مردم در صحنه هاست مردم رهبری مدیران خودشان را برعهده دارند چون پای ارزش ها ایستادند لذا مسوولان باید تصمیماتی بگیرند که باعث افتخار  باشد .

امام جمعه کوهبنان بیان داشت مردم در جای جای جهان در برابر استکبار ایستادند که نمونه بارز آنان مردم یمن هستند که این ایستادگی نشان از مدیریت دین ،اسلام و مرجعیت دینی دارد مرجعیت وابسته به هیچ جناح و شخصی نیستند و همواره در کنار ولایت و رهبری بوده و هستند چون وفادار به نظام و رهبری اند.

وی ادامه داد دشمن بداند که ملت ایران اسلامی از دشمنان هراسی ندارند تنها تلاش مردم رساندن انقلاب بدست صاحب اصلی است لذا باید در این راه صبور و شاکر بود و عوامل مزاحم و نگرانی مردم در بحث معیشت شناسایی و به مردم معرفی شوند .

ایشان با استناد به منویات مقام معظم رهبری تصریح نمود در تمام صحنه ها پیروزی و غلبه از آن ملت ایران است  ملت ایران اسلامی با بصیرت و معرفت در صحنه حضور دارند

روزی خواهد رسید که منطقه از لوث وجود صهیونیست ها خالی خواهد شد.

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی