۱۸:۳۰:۲۸ - دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ تدریجی فضای سبز محوطه تفریحی امامزاده بی بی عصمت کوهبنان در سایه بی توجهی مسئولان
فضای سبزمحوطه تفریحی امام زاده بی بی عصمت در سایه بی توجهی مسئولان در حال نابودی و فنا بوده و بی توجهی شهرداری در این مورد خاص قابل بخشش نیست. کوهبنان امید ، پارک تفریحی امام زاده بی بی عصمت کوهبنان همه ساله پذیرای میهمانان و گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور می باشد. همه […]

فضای سبزمحوطه تفریحی امام زاده بی بی عصمت در سایه بی توجهی مسئولان در حال نابودی و فنا بوده و بی توجهی شهرداری در این مورد خاص قابل بخشش نیست.

کوهبنان امید ، پارک تفریحی امام زاده بی بی عصمت کوهبنان همه ساله پذیرای میهمانان و گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشور می باشد. همه ساله با شروع فصل گرما و افزایش مسافرت های تابستانی بسیاری از هموطنان از استانهای یزد ،کرمان، کرج و تهران با هدف زیارت این مکان مقدس به کوهبنان مسافرت نموده و چند روز ی در محوطه تفریحی و گردشگری این امامزاده به استراحت پرداخته تا خستگی ناشی از هوای آلوده شهری را از بدن خارج نمایند.

اما نکته قابل تامل در این میان رسیدگی به امورات فضای سبز و گسترش گلگاری در محوطه این محیط گردشگری توسط مسئولین زیربط و هیئت امنا می باشد که متاسفانه با مرور زمان در سالهای اخیر این مهم نادیده گرفته شده است و در مقایسه با سالهای گذشته گسترش فضای سبز پارک تفریحی این امام زاده مورد بی مهری قرار گرفته است .
این در حالیست که زیبایی ومنظره چشم انداز محدوده تفریحی این مکان در کاشت گلهای زینتی و آرایش درختان در تپه مجاور می باشد که متاسفانه در چند سال اخیر مسئولین مربوطه از کاشت گل و همچنین آرایش درختان صرفنظر نموده و مشکل اصلی را کمبود آب و خشک شدن چاه آب حفر شده در اراضی مورد تملک مطرح کرده اند .

یکی از اعضای هیئت امنا امامزاده بی بی عصمت در گفتگویی با  خبرنگار این پایگاه خبری  تصریح کرد که اگر آب اختصاص داده شده از تلمبه باغ شهرداری کوهبنان به پارک محوطه ی بی بی عصمت در هفته به مدت ۴ ساعت افزایش پیدا می کرد ما هیچ گونه مشکلی در آبیاری و فضا ی سبز این محدوده نداشتیم که درحال حاضر با رایزنی های فراوان به صورت محدود از شهرداری کوهبنان آب دریافت می کنیم که جوابگوی فضا سبز موجود نمی باشد.

به هرحال باید گفت متاسفانه امروزه فضای سبز محوطه تفریحی امام زاده بی بی عصمت در سایه بی توجهی مسئولان در حال نابودی و فنا بوده که امید است مسئولان مربوطه در این مورد اقدام اساسی نمایند.

 

انتهای پیام /

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید