۷:۵۷:۵۹ - چهارشنبه ۱۶ خرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه کوهبنان
مسئولین هوای مردم را بیشتر داشته باشند
خطیب نماز عید فطر کوهبنان: مسئولین هوای مردم را بیشتر داشته باشند تا مردم به راحتی بتوانند با مسئولین تعامل و حرف دل خود را بزنند .

به گزارش کوهبنان امید ،  نماز عید فطر کوهبنان با حضور گسترده مسئولین ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در جوار حرم مطهر شهدای گمنام در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار گردید .

1578 328 222 1577 مسئولین هوای مردم را بیشتر داشته باشند

در این مراسم حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان با استناد به کلام نورانی امام صادق ع گفت صفات مکارم اخلاقی در وجود انسان مومن را خدا قرار داده تا کسی از خوبی ها بی بهره نشود که سخن راست و درست گفتن و در میان مردم صادقانه زندگی کردن و برآوردن نیاز نیازمند از جمله آنهاست .
وی خاطر نشان کرد انسان بوسیله کارهای خوب باید بدی ها را کنار بزند و در همه حال امانتدار خوبی باشد در حالی که اولین امانت خود انسان است مواظب باشد گرفتار شیاطین نشود .
امام جمعه کوهبنان بیان داشت انسان مومن باید صله رحم داشته باشد در حالی که اولین صله رحم دوستی با پیامبر و اهلبیت است نسبت به همسایگان و رفقا مهربانی داشته باشد .
وی ابراز داشت انسان باید میهمان را گرامی بدارد و حق او را ادا کند که این مهم از خصوصیات ماه مبارک بود در حالی که خدا به شایستگی از انسان پذیرایی نمود .
ایشان با استناد به منویات مقام معظم رهبری گفت باید امروز تمرکز اصلی مسئولین بر اقتصاد و معیشت مردم باشد تا این مشکلات مرتفع شود باید با دقت و مدیریت صحیح با دشمن مقابله نمود .
خطیب نماز عید فطر کوهبنان افزود رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، نظارت و هدایت دولت بر تولید و بریدن دست مفسدین و کنار گذاشتن دعواهای جناحی باعث رونق کسب و کار مردم می شود .
وی تاکید نمود جناح ها برای شور و هیجان بیشتر در انتخابات مهم است و پس از آن باید همه کمک کنند در حالی که در چهل سال گذشته بیشترین خدمات انجام شده است .
حجت الاسلام جعفری تصریح نمود مجموعه مدیران شهرستان مومن ، خدمتگزار و دلسوز هستند که نتیجه همت و تقوای مردم است مدیران باید کمر همت را بیشتر ببندند و خدمات بیشتری به مردم شهرستان ارائه دهند .
وی تاکید کرد مسئولین هوای مردم را بیشتر داشته باشند تا مردم به راحتی بتوانند با مسئولین تعامل و حرف دل خود را بزنند .
ایشان تاکید نمود فضای مجازی همراه با غیبت ، دروغ و افتراست در حالی که یک نعمت است و باید از آن به نحو احسن بیشترین بهره را برد دشمن در فضای مجازی در کمین است تا فضای گرم خانواده ها را بر هم بزند.
حجت الاسلام جعفری افزود مدیران و مردم تعامل داشته باشند تا مشکلات مرتفع شود همگان به ساخت و ساز حرم مطهر شهدای گمنام کمک کنیدکه مامنی برای مومنان و فضایی برای برگزاری جلسات مذهبی و فرهنگی است .
انتهای پیام  – نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید