۱۶:۰۵:۳۲ - چهارشنبه ۲۲ شهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت دانش‌‌آموزان در برگزاری نماز جمعه کوهبنان
به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان بیان داشت:سوره مبارکه معراج پیرامون غدیر و نماز مطالبی بیان می دارد که نماز انسان را بنده صاف و شفاف می کند و حالات و آثار نماز در وجود این افراد حفظ می شود و انسان خود را به صورت دائم در محضر […]

به گزارش کوهبنان امید ،  حجت الاسلام عباس جعفری امام جمعه کوهبنان بیان داشت:سوره مبارکه معراج پیرامون غدیر و نماز مطالبی بیان می دارد که نماز انسان را بنده صاف و شفاف می کند و حالات و آثار نماز در وجود این افراد حفظ می شود و انسان خود را به صورت دائم در محضر خدا می داند .

 

1578 222 1577 مشارکت دانش‌‌آموزان در برگزاری نماز جمعه کوهبنان

وی بیان داشت :کسانی که اهل نماز هستند حق معلومی در اموال خود قرار می دهند تا بتوانند به سائل و فقیری که مراجعه می کند کمک می کنند.
رئیس شورای اقامه نماز کوهبنان گفت:این ها کسانی هستند که روز دین را تصدیق می کنند و به وجود و ظهور حضرت ولی عصر عج ایمان و اعتقاد خالص دارند.
وی ابراز داشت:در حال حاضر نماز جماعت در اکثر مساجد شهرستان برگزار می شود که در کنار آن طرح تلاوت یک صفحه از قران کریم،پاسخ گویی به سوالات شرعی ،جلسات طرح صالحین و…برگزار می شود.
امام جمعه کوهبنان تصریح نمود: طبق جدول زمان بندی شده دانش آموزان مدارس در مراسم سیاسی و عبادی نماز جمعه شرکت خواهند کرد ضمن اینکه از وجود دانش آموزان قاری و موذن در برگزاری نماز جمعه استفاده می شود.
وی بر ادامه ساخت مسجد شهرک امام رضا تاکید کرد و افزود:شهرک مسکن امام رضا علیه السلام با توجه به اینکه از جمعیت خوبی برخوردار است باید ساخت مسجد این شهرک با استفاده از کمک های دولتی و خیرین هر چه زودتر به اتمام برسد.
در ادامه محمد رضا مهدلو فرماندار کوهبنان گفت:یکی از کارهای ارزشمند برگزاری نماز وحدت در دو شنبه هر هفته در یکی از ادارات و مساجد شهرستان برگزار می شود .
وی ابراز داشت:برنامه ریزی شده برای مدتی نماز وحدت در مساجد برگزار شود تا مردم به صورت مستقیم با مسوولان دیدار داشته باشند و مسائل و مشکلات شهرستان بدون واسطه و در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری و مرتفع گردد.
رئیس شورای آموزش و پرورش کوهبنان بر برگزاری نماز وحدت در مدارس و اقامه نماز جماعت در مدارس تاکید کرد تا هفته ای یک روز با حضور مسوولان نماز جماعت در یکی از مدارس برگزار شود و در کنار آن دیداری با دبیران و اعضای شورای دانش آموزی صورت پذیرد .
وی تصریح نمود: با برنامه ریزی صورت گرفته نماز جماعت در بیشتر ادارات شهرستان با حضور ائمه جمعه و روحانیون برگزار می شود .
نامجو کوهبنانی