۱۱:۴۲:۲۱ - شنبه ۷ مرد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل اصلی جوانان دهستان خرمدشت بحث اشتغال است/ در خواست مردم تکمیل جاده گزوئیه می باشد
به گزارش کوهبنان امید ، فرماندار کوهبنان به اتفاق رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان از پروژهای در دست اقدام شهرستان از جمله معدن سرب و روی دهستان جور،نیروگاه حرارتی شهرک صنعتی،جاده در حال احداث دهستان خرمدشت به فتح آباد،طرح بهسازی روستای فتح آباد،کارخانه شن و ماسه در حال احداث […]

به گزارش کوهبنان امید ، فرماندار کوهبنان به اتفاق رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان از پروژهای در دست اقدام شهرستان از جمله معدن سرب و روی دهستان جور،نیروگاه حرارتی شهرک صنعتی،جاده در حال احداث دهستان خرمدشت به فتح آباد،طرح بهسازی روستای فتح آباد،کارخانه شن و ماسه در حال احداث دهستان ده علی و پروژهای گازرسانی و ورزشی دهستان خرمدشت  بازدید کردند و درنهایت با حضور در مسجد جامع در جمع صمیمی مردم دهستان خرمدشت حضور پیدا کردند و از نزدیک در جریان مشکلات و درخواست های مردم این خطه قرار گرفتند.

 

1578 328 222 1577 مشکل اصلی جوانان  دهستان خرمدشت  بحث اشتغال است/ در خواست مردم تکمیل جاده گزوئیه می باشد

در این دیدار حجت الاسلام حسن عبدالحسینی به نمایندگی از مردم دهستان خرمدشت گفت :خدمتگزاری بالاترین و ارزشمندترین جایگاه هاست ان قدر مقدس است که تمامی پیامبران،انبیا و اولیای الهی به این مهم اقدام کردند.
وی ابراز داشت :حج عمره خانه خدا ثواب فراوانی دارد اما هر کس گره ای از مشکل کسی باز کند ثواب سه حج عمره را دارد پس جا دارد که تمام تلاش خود را در راستای خدمت به دیگران به کار ببریم که هم رضایت خالق و هم رضایت مخلوق را در پی دارد.
ایشان تاکید کرد:در بحث گاز و آب مشکلات مردم خرمدشت مرتفع شد و امروز مردم دهستان دیگه شاهد قطع شدن و مشکل اب اشامیدنی خصوصا در فصل تابستان که مسافرین زیادی به این منطقه وارد می شوند نیستند.
حجت الاسلام عبدالحسینی تصریح نمود :مشکل اول دهستان در حاضر اشتغال زایی است و اکثر جوانان بدنبال کسب و کار در محل هستند که در حال حاضر جوانان وارد عرصه شدند و طرح هایی را پیشنهاد دادند تا با استفاده از تسهیلات ویژه مشاغل و کارگاهای کوچک و بزرگ را راه اندازی کنند که عنایت ویژه نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان ستودتی است.
وی بیان داشت :اگر حرکتی در جهت اشتغال صورت نگیرد دهستان روز به روز در حال تنزل هست و باید احساس خطر شود از طرفی جوانان به شور و نشاط نیاز دارند که جا دارد سالن ورزشی دهستان هر چه زودتر تکمیل شود تا فضایی برای ورزش و پر کردن اوقات فراغت جوانان مهیا شود.
نماینده مردم دهستان خرمدشت کوهبنان تصریح نمود :جاده ارتباطی دهستان به فتح آباد زیر سازی شده که جا دارد ادامه کار همچنان پا بر جا باشد تا منطقه به خط سراسری راه اهن متصل شود که در اشتغال موثر است.
وی تاکید کرد : از طرفی مردم متقاضی هستند که جاده گزو که شهرستان کوهبنان و روستاهای منطقه را به شهرستان بافق ومرکز استان یزد وصل می کند و حدود۴۰کیلومتر مسیر را کوتاه تر می کند که هم در راستای اشتغال و رفت و امد و رونق بازار منطقه موثر است هر چه زودتر تکمیل شود.
انتها پیام /نامجو کوهبنانی