۱۱:۲۱:۵۷ - دوشنبه ۲۷ فرو ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جانشین مرکز آموزش 05 کرمان
معاندین درصدد خدشه به وحدت و همدلی ایران هستند
جانشین مرکز آموزش ۰۵ کرمان گفت: امروز معاندین توان جنگ سرد را ندارند لذا درصدد هستند وحدت و همدلی ایران اسلامی را خدشه‌دار کنند تا به اهداف شوم خود برسند.

در آستانه روز ارتش احمد جعفری جانشین فرمانده پادگان ۰۵ کرمان در جمع مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان در مسجد صاحب الزمان (عج) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت انقلاب اسلامی از سال ۴۲ کلید خورد که در نهایت کودکان در گهواره آن زمان سربازان پا به رکاب حضرت امام (ره) در سال ۵۷ شدند .

%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87 328 222 1577 معاندین درصدد خدشه به وحدت و همدلی ایران هستند
وی ابراز داشت در زمان پیروزی انقلاب دو قشر در ارتش وجود داشتند که بخشی وابسته به حکومت پهلوی و بخشی عظیمی در رکاب بنیانگذار کبیر انقلاب بودند که وفاداری خود را به حضرت امام(ره) ثابت کردند که شهید صیاد شیرازی و…از جمله آنان بودند.
جعفری خاطر نشان کرد در زمان گذشته ما سدی در برابر اتحاد جماهیر شوری در راستای حفاظت از اموال آمریکا بودیم اما در آستانه انقلاب همافران ارتش با حضرت امام (ره) بیعت کردند .
وی تاکید کرد پس از پیروزی انقلاب گروهی بدون آگاهی فریاد انحلال ارتش را سر دادند که با تصمیم حکیمانه و خردمندانه حضرت امام (ره) ارتش احیا شد و روز ۲۹ فرودین بعنوان روز ارتش نام گرفت.
جانشین فرماندهی پادگان ۰۵ کرمان بیان داشت ارتش در دوران دفاع مقدس و سازندگی سربلند بیرون آمد لذا در دفاع از مرزهای عزت و شرف همواره در کنار سایر نیروهای مسلح ارتش همواره در صحنه است .
وی افزود در حال حاضر هم ارتش حضوری فعال در صحنه دارد که حضور در جمع مردم مناطق سیل زده با تمام امکانات از جمله موارد است کشور ما دشمنان فراوانی دارد اما ما هرگز حاضر به گذشت از منافع ملی خود نیستیم .
جعفری ادامه داد ایران اسلامی از نظر موقعیت جغرافیایی در نقطه استراتژی قرار گرفته که به آب های آزاد دنیا دسترسی دارد همین امر باعث وحشت دشمنان شده است. ایشان یادآور شد در حالی که ولایت و رهبری در راس قرار دارد لذا تمام تلاش دشمن در راستای تفرقه افکنی و ضربه زدن به اصل نظام است که حفظ وحدت و دفاع از ارزش ها امری بسیار ضروری است.
جانشین پادگان آموزشی ۰۵ کرمان بیان داشت امروز معاندین توان جنگ سرد را ندارند لذا در صددند وحدت و همدلی ایران اسلامی را خدشه دار کنند تا به اهداف شوم خود برسند اما زهی خیال باطل که ملت ایران اسلامی در برابر سخنان سخیف ترامپ با قدرت ایستاده است و باعث عزت و اقتدار بیشتر سپاه پاسداران خواهند شد.
انتهای پیام -نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید