۱۲:۳۹:۳۱ - پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان – حماسه اربعین یک جلوه مهم از نعمت ولایت است
دومین جلسه ستاد اربعین شهرستان کوهبنان با حضور معاونت سیاسی فرمانداری ،فرماندهی انتظامی و سایر اعضا در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید .    به گزارش کوهبنان امید ، ذبیح الله شهنازی معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان گفت حماسه اربعین یک جلوه مهم از نعمت ولایت است لذا باید به گونه ای رفتار کنیم که […]

دومین جلسه ستاد اربعین شهرستان کوهبنان با حضور معاونت سیاسی فرمانداری ،فرماندهی انتظامی و سایر اعضا در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید .

 

328 222 1577 معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان   حماسه اربعین یک جلوه مهم از نعمت ولایت است

 به گزارش کوهبنان امید ، ذبیح الله شهنازی معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان گفت حماسه اربعین یک جلوه مهم از نعمت ولایت است لذا باید به گونه ای رفتار کنیم که در روز قیامت در پیشگاه خداوند از این آزمایش سربلند بیرون بیاییم .

وی ابراز داشت حماسه اربعین یکی از بزرگترین تجمعاتی است که طی سالیان گذشته باعث وحشت و دلهره دشمنان و بدخواهان شده است ولی آنان در پرتو این وحدت و همدلی راه به جایی نخواهند برد .

شهنازی خاطر نشان کرد متقاضیان پیاده روی اربعین حسینی باید با مراجعه به سامانه سماح حج و زیارت ثبت کنند و در این راستا دفاتر زیارتی بهترین مکان ها هستند.

وی تاکید کرد کلیه هزینه های سفر اربعین بصورت الکترونیکی بوده لذا متقاضیان پیاده روی اربعین بایستی از پرداخت هر گونه وجه دستی ،گذرنامه و سایر مدارک به افراد سودجو و یا آزادبر خودداری کنند .

معاونت سیاسی فرمانداری کوهبنان تصریح نمود صدور ویزای زائرین پیاده روی اربعین در سال جاری از طریق کنسولگری موقت عراق در کرمان صورت می پذیرد و اعزام زائرین از طریق مرزهای شلمچه و چزابه انجام می شود لذا داشتن بیمه نامه معتبر برای زائران اربعین ضروری است .

وی بیان داشت نرخ جابجایی زائران اربعین حسینی به ازای هر نفر یک میلیون و صد هزار ریال تعیین شده که در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفین بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد شد .

در ادامه صمدالله ترابی گفت زائران اربعین که قصد سفر با وسیله نقلیه شخصی دارند در نقاط مرزی ماشین های خود را در پارکینگ های ویژه پارک کنند تا زمینه برای سرقت فراهم نگردد .

وی خاطر نشان کرد حماسه اربعین یک سفر معنوی است لذا رعایت شئونات اسلامی،حجاب و عفاف و……بایستی مد نظر باشد لذا مدیران کاروان ها باید در  اتوبوس ها به گونه ای مسافران را چینش کنند که معنویت سفر حفظ گردد.

فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید کرد  مدیران کاروان ها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا زائران در طول سفر رها نشوند و نظارت دقیق و بیشتری بر افراد از لحظه حرکت تا بازگشت داشته باشند.

وی ادامه داد زائران اربعین هم باید توصیه های مدیران کاروان ها را مدنظر قرار دارند چرا که از نظر امنیتی مشکلی برای زائران ایجاد نشود و همگان با صحت و سلامتی به وطن برگردند .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی