۰:۵۳:۱۴ - شنبه ۱۶ ارد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتخب مردم باید به توانایی‌ بومی تاکید داشته باشد
به گزارش کوهبنان امید ،حجت‌الاسلام عباس جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار داشت: در این راستا گروه‌ها و رسته‌ها برای برگزاری انتخابات سالم و در شان نظام تلاش دارند. وی بیان داشت: ۱۵ تا ۲۲ اردیبهشت ماه هفته بزرگداشت زحمات سربازان گمنام […]

به گزارش کوهبنان امید ،حجت‌الاسلام عباس جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اظهار داشت: در این راستا گروه‌ها و رسته‌ها برای برگزاری انتخابات سالم و در شان نظام تلاش دارند.

1578 328 222 1577 منتخب مردم باید به توانایی‌ بومی تاکید داشته باشد

وی بیان داشت: ۱۵ تا ۲۲ اردیبهشت ماه هفته بزرگداشت زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است، نیروهایی که خالصانه برای رضای خدا در حفظ امنیت نظام و کشور تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به مناسبت ۱۷ اردیبهشت روز تشکیل بسیج سازندگی، گفت: یکی از اهداف بسیار مهم جمهوری اسلامی بحث سازندگی است، امام خمینی (ره) جهاد سازندگی را راه‌اندازی کرد که بعدها در اداره وزارت کشاورزی ادغام و به سمت و سوی کشاورزی کشیده شد.

جعفری ابراز داشت: بحث سازندگی در زمینه‌های مختلف باید رواج پیدا کند و مقام معظم رهبری این بحث را به بسیج سازندگی سپردند.

خطیب جمعه کوهبنان گفت: افرادی را که از کانال شورای نگهبان معرفی شدند باید به خوبی بشناسیم و به افرادی که با ایمان و توکل به خدا، اعتماد به ملت، توانایی‌های بومی سعی در پیشرفت کشور دارند رای دهیم و از کسانی که با جناح‌بازی‌ها ذهنیت مردم را به بازی می‌کشند دست برداریم.

وی گفت: باید کسانی را انتخاب کرد که ملت را باور داشته و اعتمادشان را از دشمن کم کنند، برای رفع مشکلات مردم و ملت، مشکلات تورم و رکود کار کنند.

جعفری اظهار داشت: پرهیز از تجمل‌گرایی و اشرافی‌گری باید مدنظر باشد.

انتهای پیام/نامجو کوهبنانی