۱۹:۱۰:۰۳ - یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی کوهبنان
مواد مخدر صنعتی عامل بسیاری از طلاق ها است / راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان امری ضروری است
فرمانده انتظامی کوهبنان : مواد مخدر صنعتی عامل بسیاری از طلاق ها ،سرقت ها و بزهکاری های اجتماعی است گرچه خدمات خوبی در راستای کمک به معتادان صورت گرفته است ولی راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان امری ضروری است .

به گزارش کوهبنان امید ،  جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر کوهبنان با حضور اعضا در دفتر معاون سیاسی فرمانداری کوهبنان برگزار شد .

222 1577 مواد مخدر صنعتی عامل بسیاری از طلاق ها است  / راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان امری ضروری است

 صمدالله ترابی فرمانده انتظامی کوهبنان در این جلسه  گفت ما هر چه داریم از وجود شهداست فدارکاری آنان آرامش و آسایش را برای جامعه به ارمغان آورده است خصوصا شهیدانی که در راستای مبارزه با سوداگران مرگ به شهادت رسیدند.

وی بیان داشت مواد مخدر آسیب هایی در بر دارد و تقریبا تمام آسیب های اجتماعی به گونه ای به مواد مخدر وابسته است که هوشیاری همگان را می طلبد.

فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید کرد برای داشتن جامعه سالم و مبارزه با دشمن باید با سوداگران مواد مخدر مبارزه شود گرچه نیروهای مخلص  انتظامی با تمام وجود در برابر آنان ایستادند .

وی خاطر نشان کرد برگزاری دوره های آموزشی پیرامون آسیب های اجتماعی ،انجام امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ….می تواند در راستای مبارزه با این مواد خانمان سوز موثر باشد .

ترابی بیان داشت مواد مخدر صنعتی عامل بسیاری از طلاق ها ،سرقت ها و بزهکاری های اجتماعی است گرچه خدمات خوبی در راستای کمک به معتادان صورت گرفته است ولی راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان امری ضروری است .

ذبیح الله شهنازی معاون سیاسی فرمانداری کوهبنان گفت در شب یلدای سال گذشته شاهد زلزله در شهرستان بودیم گرچه خسارت جانی نداشتیم اما اکثر منازل مسکونی دچار خسارت شدند که امروز شاهد ساخت و ساز منازل هستیم .

وی خاطر نشان کرد متاسفانه بحث اعتیاد مشکلاتی برای خانواده ها در بر دارد و آرامش در فضای خانواده ها را بهم می زند امروز مواد سنتی جای خود را به مواد صنعتی دادند که فرد را از نظر اجتماعی دچار مشکل جدی می کنند .

شهنازی تاکید کرد همگان باید در رابطه با مواد مخدر احساس خطر کنند و تلاش کنیم امر به معروف و نهی از منکر را در این عرصه به خوبی داشته باشیم .

وی بیان داشت از ابتدای انقلاب بیشترین مبارزه با مواد مخدر انجام شده و شهیدانی را در این عرصه تقدیم کردیم اما باز هم جای کار برای ریشه کنی مواد مخدر و سوداگران مرگ فراوان است .

حجت الاسلام رضا قاسمی دبیر ستاد دهه فجر کوهبنان گفت در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و حماسه نهم دی ماه هستیم دشمن از هر راه و جایی که بتواند قصد ضربه زدن به همه خصوصا جوانان را دارد .

وی بیان داشت طی سالیان گذشته مردم ایران اسلامی همواره با بصیرت و حضور در صحنه در پرتو منویات مقام معظم  رهبری در برابر توطئه های دشمنان ایستادند.

رئیس دفتر امام جمعه کوهبنان افزود دشمنان امروز هم در عرصه توزیع مواد مخدر تلاش فراوانی دارند گرچه نیروی انتظامی با بصیرت و هوشیاری از مرزها تا دورترین مناطق در برابر دسیسه های دشمنان ایستادگی دارند.

وی تاکید داشت نیروی انتظامی نیازمند همکاری و مساعدت بیشتر مردم برای مبارزه با سوداگران و توزیع کنندگان مواد مخدر است .

انتهای پیام  /نامجو کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید