۱۸:۴۰:۳۵ - سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس ستاد نماز جمعه کوهبنان
نماز جمعه خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام
حجت الاسلام‌ سید عباس کاظمی رئیس ستاد نماز جمعه کوهبنان : یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی نماز جمعه است که همواره خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام بوده است .

به مناسبت چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه جلسه ستاد نماز جمعه کوهبنان با حضور اکثریت اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد .

328 222 1577 نماز جمعه خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام‌ سید عباس کاظمی رئیس ستاد نماز جمعه کوهبنان گفت : اولین نماز جمعه در تهران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حکم حضرت امام(ره) توسط مرحوم آیت الله طالقانی برگزار شد .
وی ادامه داد : یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی نماز جمعه است که همواره خار چشم دشمنان و بدخواهان نظام بوده است .
حجت الاسلام کاظمی تصریح نمود: در حال حاضر در نهصد شهر کشور شاهد برگزاری نماز باشکوه‌ جمعه هستیم و تعداد کثیری از مردم خصوصا جوانان به صورت داوطلبانه در این فضا و ستاد نماز جمعه فعالیت دارند .
وی تاکید کرد:نقش نماز جمعه در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست جمع آوری کمک ها، ثبت نام و اعزام رزمندگان و…از محل نماز جمعه انجام می شد .
رئیس ستاد نماز جمعه کوهبنان با استناد به کلام مقام معظم رهبری ابراز داشت: اقبال به نماز جمعه دشمن را نا امید می کند چرا که با اقامه نماز جمعه نقشه های دشمنان به هم‌می ریزد .
وی تصریح نمود: برگزاری مسابقه از خطبه های نماز جمعه ، تقدیر از فعالان ستاد، اردوی یک روز ویژه اعضای ستاد نماز جمعه، سخنرانی یکی از اعضای ستاد قبل از خطبه ها،دیدار با خانواده شهدا و… از جمله برنامه های ستاد نماز جمعه به مناسبت پنجم مرداد ماه هستند.
در ادامه حسین سالاری فرماندار کوهبنان گفت : یکی از پایگاه های فعال در کشور ستادهای نماز جمعه هستند که در گسترش ارزش های اصیل اسلام و انقلاب اسلامی و برگزاری نماز جمعه نقش آفرین هستند.
وی از برگزاری جلسه مشترک شورای اداری و ستاد نماز جمعه به مناسبت پنجم مرداد ماه سالروز برگزاری اولین نماز جمعه در کشور خبر داد .
فرماندار کوهبنان افزود: دشمن از پایگاه نماز جمعه ترس و وحشت فراوان دارد پایگاهی که هر هفته با اقتدار برگزار می شود و در خنثی کردن توطئه های دشمنان و بدخواهان بسیار نقش آفرین است .
در ادامه حجت الاسلام مهدی فقیهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان گفت: کوهبنان شهرستانی مذهبی است که با استقبال گرم و پرشور مردم نماز جمعه برگزار می شود .
وی تاکید کرد: نماز جمعه از اصولی ترین مسائل عبادی است که مسائل و مشکلات مردم و تببین مسائل دین در نماز جمعه بیان می شود .
حجت الاسلام فقیهی تصریح نمود: جادارد به مناسبت پنجم‌مرداد اعضای ستاد نماز جمعه در مساجد شهرستان حضور پیدا کنند و پای صحبت و نظرات مردم خصوصا جوانان را بنشینند و به مناسبت چهلمین سالگرد برگزاری نماز جمعه نشستی ویژه با جوانان برگزار شود.
سرهنگ عباس زاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: از جمله خصوصیت حزب الله این است که ولایت پذیر هستند چون بوسیله روح الله حمایت می شوند پیوند حزب الله بر اساس ارزش های دینی است پس آنان در دنیا و آخرت رستگار هستند.
وی تاکید کرد: متاسفانه هجمه هایی به جایگاه نماز جمعه می شود لذا همه باید در راستای پاسبانی از جایگاه امام جمعه تلاش کنیم و زمینه حضور گسترده مردم در این پایگاه سیاسی و عبادی را رقم بزنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان افزود: در سالگرد نماز جمعه از وجود جوانان خوش صوت و خوش ذوق در برگزاری نماز جمعه استفاده شود همچنین سخنران قبل از خطبه ها جایگاه نماز جمعه و امام جمعه را تبیین کند چون‌امام جمعه فصل الخطاب مواضع و محور در کارهاست .
در این جلسه حاضرین بر تجلیل از فعالان ستاد نماز جمعه شهرستان ،ادامه میز خدمت ادارات در‌محل برگزاری نماز جمعه، برگزاری نماز وحدت در پنجم مرداد ماه و….تاکید کردند.
انتهای پیام  – نامجو‌کوهبنانی

تبليغات
تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید تبلیغات کوهبنان امید