۰:۳۶:۰۰ - پنجشنبه ۴ مرد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماز جمعه یکی از برکات انقلاب اسلامی است
به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام عباس جعفری امام کوهبنان در  گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان محراب گفت یکی از برکات انقلاب اسلامی و از کارهای پسندیده حضرت امام (ره) احیای نماز جمعه بود نهادی که مردمی است و هزینه ای برای کشور ندارد . وی ادامه داد پیامبر اکرم(ص) نماز جمعه را […]

به گزارش کوهبنان امید ، حجت الاسلام عباس جعفری امام کوهبنان در  گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان محراب گفت یکی از برکات انقلاب اسلامی و از کارهای پسندیده حضرت امام (ره) احیای نماز جمعه بود نهادی که مردمی است و هزینه ای برای کشور ندارد .

328 222 1577 نماز جمعه یکی از برکات انقلاب اسلامی است

وی ادامه داد پیامبر اکرم(ص) نماز جمعه را یک فریضه برای همیشه عنوان کردند لذا نباید در راستای تضعیف نماز جمعه برائیم که عبادات دیگر مورد قبول واقع نمی شوند .
حجت الاسلام جعفری بیان داشت باید تلاش کنیم نماز جمعه تقویت شود چون پایگاه مردمی است که پشتوانه نظام است و دشمن از این پایگاه می ترسد لذا با هیچ عذر و بهانه ای نمی توان نماز جمعه را ترک کرد.
وی تاکید نمود تقویت نماز جمعه در حقیقت تقویت تمام نهادها و جناح هاست پایگاهی که باید با شوق و علاقه طرف در محل نماز جمعه حضور پیدا کند چرا که خدا در همه لحظات برای نمازگزار ثواب می نویسد .
امام جمعه کوهبنان یادآور شد کارهای حضرت امام خالصانه و برای خدا بود لذا از زمانی که حکم آیت الله طالقانی را دادند هر روز بر برکات و خیرات نماز جمعه افزوده شده است.
وی ابراز داشت عده ای از نماز جمعه ناراحت هستند اما نماز جمعه برکاتی برای همگان به همراه دارد امام جمعه وابسته به هیچ و جناحی نیست باید از پایگاه معنوی نماز جمعه مردم و مسوولان کسب تقوا کنند.
ایشان تاکید کرد نماز جمعه پایگاهی است که با افتخار شهید محراب داده از حضرت علی تا شهدای محراب در زمان خودمان همه در راه رضایت حق حرکت کردند.
حجت الاسلام جعفری ادامه داد نماز جمعه نهادی مربوط به نهاد رهبری است که باید تقویت شود چون دشمنان نسبت به این نهاد مقدس بغض و کینه دارند.

همزمان با هفته نماز جمعه و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان محراب با حضور اعضای شورای اداری و شورای تامین قبور مطهر و منورشهدای گمنام کوهبنان غبار روبی و عطر افشانی شد .

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی